Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

20.12.2011

Platinum Bank завершив угоду з продажу «Банку Восток»Platinum Bank оголошує про завершення угоди з продажу ПАТ «Банк Восток», раніше «Хоум Кредит Банк» (Україна). Підписано всі необхідні документи, і угоду успішно закрито. Вартість угоди не розголошується.

Platinum Bank провів тендер з продажу необмеженої банківської ліцензії ПАТ «Банк Восток» з усіма дозволами. Ліцензія включає валютні операції, операції з цінними паперами (брокерська діяльність, зберігач цінних паперів тощо). На момент продажу пасиви банку більше ніж на 95% були сформовані капіталом, активи більше ніж на 95% - готівкою. Мережа відділень банку складалася з одного відділення.

ПАТ «Банк Восток» проданий українській групі фізичних та юридичних осіб.

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, відзначив: «Більшість клієнтів «Банку Восток» були успішно переведені на обслуговування в Platinum Bank. А відділення пройшли процес редизайну і тепер працюють під брендом Platinum Bank. У найкоротші строки ми успішно виконали стратегічну задачу перед нашими акціонерами зі збільшення кредитного та депозитного портфелів шляхом придбання банку, і подальше обслуговування банківської ліцензії «Банка Восток» для нас було недоцільним. Я пишаюся тим, що професійна команда нашого банку в 2011 році не тільки успішно завершила процес інтеграції після придбання колишнього «Хоум Кредит Банк» (Україна), але й успішно закрила угоду з продажу банку».

З 01.01.11 по 01.10.11 депозитний портфель Platinum Bank зріс на 243%, а кредитний – на 155%. Завдяки цьому розвитку, на 1.10.11 Platinum Bank став 12-м найбільшим банком в країні з кредитування населення в національній валюті, і 33-м з роздрібних депозитів. На 31.10.11 мережа представництв банку нараховувала понад 1,600 пунктів присутності, включаючи класичні банківські відділення (Platinum Branch), центри обслуговування в ТЦ (Platinum Light) і пункти споживчого кредитування (Platinum Express). Консолідоване повернення капіталу Platinum Bank за результатами 3-х кварталів за МСФЗ склало 12%.

Довідка:

Platinum Bank – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб та малого і середнього бізнесу через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank отримав професійну Премію «Український Фінансовий Олімп» в номінації «Кваліфікований менеджмент міжнародного зразка» (за результатами 2010 року).

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку