Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

08.12.2011

Platinum Bank став лауреатом міжнародного конкурсу ефективності в рекламі EFFIE AWARDS UKRAINE 20112 грудня на міжнародному конкурсі EFFIE AWARDS UKRAINE 2011 креативна ідея Platinum Bank, розроблена агентством Promotion Technologies, отримала приз у категорії банківські, фінансові та страхові послуги. Ідея «Кредити без паперових монстрів» та її втілення в життя дозволили банку продемонструвати високі показники ефективності у своїй першій національної кампанії.

Ідея кампанії виникла з аналізу потреб споживачів та їхніх побоювань, а також певних стереотипів, сформованих у сприйнятті кредитування населенням України. Люди часто відчувають сумніви перед тим, як узяти кредит, оскільки їхній досвід спілкування з банками вселяє в них страх перед бюрократичними процедурами і складністю процесу оформлення кредиту. У результаті, паперові монстри стали втіленням усіх бюрократичних бар'єрів і зайвих паперів, які заважають людям отримати кредит готівкою.

Таким чином, найважливішим атрибутом кредиту від Platinum Bank стала спрощеність його отримання, тобто отримання кредитів без паперових монстрів. Банк запровадив інтегрований підхід під час підготовки до національної кампанії. Були задіяні такі канали, як: ТБ, реклама на радіо, радіо-конкурс, зовнішня реклама, Інтернет, преса, реклама в ТЦ, ліфлетінг на вулиці, ембієнт, реклама в метро і конкурс у соціальних мережах. Зажурені паперові монстри з табличкою «Мене вигнали з Platinum Bank» бродили біля кожного відділення банку. Їхні сумні побратими гуляли по парках столиці, і саме вони залучили надзвичайно високу, як для фінансової послуги, увагу до кредитів готівкою від Platinum Bank.

Анджей Олейнік, Директор з маркетингу та розвитку продуктів Platinum Bank, зазначив: «Ми дуже раді, що наша перша національна кампанія цього продукту була не тільки креативною і сподобалася клієнтам, а стала також ефективною - переконала клієнтів, що продукти Platinum Bank заслуговують на їхню увагу. Виганяючи з нашого банку паперового монстра, як образ бюрократії та складності, ми показали клієнтам, що наші кредити готівкою прості й зрозумілі. Так, порівнюючи наші показники до старту і після закінчення рекламної кампанії, ми побачили, що зростання нашого кредитного портфелю за сумою склало 367%, а за кількістю укладених договорів – зросло на 545%. Для нашої команди є великою честю отримати міжнародний приз такого рівня. Effie тим цінніший для нас, що він доводить, що вдалося зробити найскладніше в маркетингу. Ми не просто зробили гарну рекламу, a ще й презентували ідею креативно і зрозуміло, в правильному місці та в правильний час, що і стало результатом такої ефективності».

«Чудово зняти цікавий ролик, а ще краще - отримати за нього престижну нагороду. Effie для нас - добрий знак, що підтверджує правильність вибраної стратегії агентством 360⁰. Паперові монстри відмінно попрацювали, а агентство зробило новий крок у своєму розвитку, створивши успішну інтегровану кампанію. Хочу привітати всю проектну команду і Клієнта з цим важливим досягненням»: Костянтин Соболь, креативний директор Promotion Technologies.

Довідка:

Platinum Bank – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб та малого і середнього бізнесу через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank отримав професійну Премію «Український Фінансовий Олімп» в номінації «Кваліфікований менеджмент міжнародного зразка» (за результатами 2010 року). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку