Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

01.12.2011

Українські школярі стають успішними фінансистами1 грудня 2011 року стали відомі 8 шкіл-переможців конкурсу «Pt - перспективні технології навчання», який проходив в рамках проекту «Освіта вищої проби». Мета конкурсу педагогічної творчості - мотивувати педагогів використовувати у викладанні предмету «Економіка» інформаційно-комунікаційні технології та впроваджувати освітні ініціативи.

Переможці конкурсу розробили кращі уроки і календарні планування з предмету «Основи економіки», завдяки яким школярі засвоять ази фінансової грамотності. У якості призу для учнів цих шкіл будуть обладнані нові комп'ютерні класи. У конкурсі брали участь 15 шкіл з Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської областей, а також АР Крим.

 

Ініціатором пілотного проекту виступив Platinum Bank, а організатором конкурсу для вчителів став Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Проект був реалізований за підтримки компаній «Майкрософт Україна» і «МТС УКРАЇНА».

 

«Вчителі­переможці продемонстрували зразки яскравої педагогічної творчості. Вони показали, що за допомогою інноваційних технологій можна доступно і цікаво познайомити з основами економічної теорії навіть першокласників», ­ зазначила Тамара Пушкарьова, заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

 

«Ази економіки та фінансів також необхідні нашим дітям, як елементарні знання правил дорожнього руху, орфографії та математики, - відзначає Грег Краснов, Генеральний директор Platinum Bank. - Ось уже другий рік ми проводимо для дітей від 7 до 14 років «Платинум Посиденьки» - цікаві ігрові зустрічі, де доступно пояснюємо малюкам, що таке гроші, звідки вони беруться, і як можна з ними поводитися. На таких заняттях діти часто ставлять «дитячі» запитання на «дорослу» тему грошей. І судячи з цих питань, наші школярі слабо орієнтуються в темі фінансів, як такої. Тому ми виступили з ініціативою проведення проекту «Освіта вищої проби».

 

Розроблені на конкурс уроки дозволяють школярам в доступній та ігровій формі засвоювати теоретичні знання з економіки, що полегшує і прискорює розуміння предмета.

 

«Ми сподіваємося, що завдяки таким інноваційним урокам нове покоління буде фінансово грамотним. Віримо, що серед цих хлопців та дівчат будуть Нобелівські лауреати з економіки та геніальні фінансисти», - підсумував Грег Краснов.

 

«Доступ школярів до сучасних інформаційних технологій - це запорука їхньої майбутньої затребуваності на ринку праці та передумова конкурентоспроможності України у світі. За дослідженнями, проведеними Microsoft за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України цього року, в Україні один комп'ютер виділений на 28 учнів, тоді як в Європі і в США цей один комп'ютер доступний для 5-7 учнів. Тому ми приділяємо багато уваги впровадженню інформаційних технологій в навчальний процес і з задоволенням підтримуємо цей проект», - сказала Яна Курченко, керівник освітніх програм «Майкрософт України».

 

«Сучасні телекомунікаційні технології дадуть можливість підвищити якість освіти, зробити діяльність викладачів максимально ефективною, а уроки перетворити в захоплюючий процес. Але для цього вони повинні бути доступні всюди: і в місті, і в селі. Тому забезпечення доступності інноваційних технологій і ліквідація цифрової нерівності закладені в основу всіх наших проектів в сфері освіти. Ми також охоче підтримуємо ініціативи наших партнерів, які спрямовані на вирішення тієї ж задачі. До речі, нам було приємно знайти серед переможців конкурсу школу, яку в минулому році ми підключили до 3G Інтернету в межах проекту «Мобільний Інтернет від МТС у школи»», зазначив генеральний директор «МТС Україна», Іван Золочівський.

 

Окрім нових комп'ютерних класів для шкіл-переможців організатори підготували і пакет освітніх заходів. Експерти Platinum Bank проведуть «Платинум Посиденьки». Компанія «Майкрософт Україна» у рамках освітнього курсу «Цифрові технології» навчить педагогів роботі з комп'ютерною технікою. А «МТС УКРАЇНА» проведе «Уроки мобільної грамотності» для школярів 4-5 класів.

 

Школи-переможниці конкурсу педагогічної творчості «Навчання вищої проби»:

  • місто Сімферополь:

- Навчально-виховний комплекс «Сімферопольський економічний ліцей», номінація - «Методична розробка факультативного заняття для учнів 1-7 класів з предмету «Основи економіки».

- Загальноосвітня школа I - III ступенів № 30 Сімферопольської міської Ради Автономної Республіки Крим, номінація - «Методична розробка циклу уроків (розрахований на одну чверть) для учнів старших класів (10-11 класи) з предмету «Основи економіки».

  • місто Миколаїв 

- Миколаївська загальноосвітня школа № 26, номінація - «Методична розробка факультативного заняття для учнів 1-7 класів за участю батьків з предмету «Основи економіки».

  • місто Іллічівськ 

- Іллічівська загальноосвітня школа I - III ступенів № 4. номінація - «Методична розробка факультативного заняття для учнів 1-7 класів з предмету «Основи економіки».

  • місто Дніпропетровськ 

- Навчально-виховний комплекс № 100 «Загальноосвітнього навчального закладу I-II ступенів - ліцей» м. Дніпропетровськ, номінація - «Методична розробка календарного планування (розрахований на одну чверть) з предмету «Основи економіки» для 10-11 класів»

  • місто Дніпродзержинськ 

- Середня загальноосвітня школа № 19 м. Дніпродзержинськ, номінація - «Методична розробка факультативного заняття для учнів 1-7 класів за участю батьків з предмету «Основи економіки»

  • місто Новомосковськ 

- Новомосковський міський ліцей «Самара», номінація - «Методична розробка циклу уроків (розрахований на одну чверть) для учнів старших класів (10-11 класи) з предмету «Основи економіки».

  • місто Павлоград 

- Павлоградський міський ліцей Павлоградської міської ради Дніпропетровської області, номінація «Методична розробка календарного планування (розрахований на одну чверть) з предмету «Основи економіки» для 10-11 класів».

 

Контактна інформація:

Вікторія Михно

Начальник відділу зі зв'язків з громадськістю Platinum Bank

Тел.: 8 (044) 492 90 98

Моб.: 8 (050) 440 99 86

E-mail: pr@platinumbank.com.ua

www.platinumbank.com.ua

 

Інформаційна довідка:

 

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) - спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб і малого та середнього бізнесу через мережу відділень та пунктів обслуговування на території всієї України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку). Platinum Bank отримав професійну премію «Український Фінансовий Олімп» в номінації «Кваліфікований менеджмент міжнародного зразка» (за результатами 2010 року).

 

«Майкрософт Україна» Заснована в 1975 році корпорація Microsoft є світовим лідером у розробці програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал. З 2003 року в Україні працює компанія «Майкрософт України», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення, а також впровадження і локалізація новітніх технологій на території Україні. Компанія реалізує ряд освітніх і соціальних програм, у тому числі комплексну програму «Партнерство в навчанні», в рамках якої працює соціальна мережа для педагогів, проводиться щорічний конкурс «Вчитель-новатор», проходять освітні форуми і проводяться дослідження. Додаткову інформацію про компанію та продукти Microsoft можна знайти на веб-сайті www.microsoft.ua.

 

«МТС УКРАЇНА» Мережа «МТС Україна» охоплює більше 98% території України, на якій проживає 99% населення. Компанія обслуговує більше 18,73 млн. абонентів. Компанія володіє ліцензіями на надання мобільного (стандарт GSM-900/1800, CDMA-450), стаціонарного й міжнародного / міжміського зв'язку, а також надає послуги міжнародного роумінгу на п'яти континентах. Дохід за 2010 рік склав 8,5 млрд. грн.

 

«МТС Україна», 100% дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми» (МТС) провідного оператора мобільного зв'язку в Росії і країнах СНД. Консолідована абонентська база компанії без урахування абонентської бази «МТС Білорусь» складає більше 100 мільйонів абонентів. МТС і її дочірні компанії надають послуги в стандарті GSM у 82 регіонах Росії, а також у Вірменії, Білорусі, Україні та Узбекистані; в стандарті UMTS - у всіх регіонах РФ, в Узбекистані, Вірменії, Білорусі; в стандарті CDMA-450 - в Україну . . Компанія також надає послуги фіксованого зв'язку та кабельного телебачення у всіх федеральних округах Росії, на Україну і у Вірменії - кількість абонентів платного телебачення домашнього МТС становить більше 2,8 мільйона домогосподарств, кількість абонентів широкосмугового доступу в інтернет - 1,8 мільйона. У 2011 році бренд МТС четвертий рік поспіль визнаний найдорожчим російським брендом у числі ста лідируючих світових брендів за рейтингом BRANDZ ™, опублікованому Financial Times і провідним міжнародним дослідницьким агентством Millward Brown. З 2000 року акції МТС котируються на Нью-йоркській фондовій біржі під кодом MBT. Додаткову інформацію про компанію можна знайти на сайті www.mts.ru.

 

Деякі заяви в даному прес-релізі можуть містити інформацію про проекти або прогнози стосовно майбутніх подій або майбутніх фінансових заходів Компанії / або UMC відповідно до положень Законодавчого акту США про цінні папери від 1995 року. Такі твердження можуть містити слова "очікується", "оцінюється", "має намір», «буде», «міг би» або інші подібні вирази. Ми б хотіли попередити Вас, що ці заяви є тільки припущеннями, і реальний хід подій або результати можуть відрізнятися від заявленого. Ми не маємо наміру переглядати ці заяви з метою співвідношення їх з реальними результатами. Ми адресуємо Вас до документів, котрі Компанія надсилає Комісії США з цінних паперів і бірж, включаючи форму 20-F. Ці документи містять та описують важливі фактори, включаючи ті, котрі зазначені в розділі «Фактори ризику» форми 20-F. Ці фактори можуть вплинути на відхилення реальних результатів від проектів і прогнозів. Вони включають в собі: можливі зміни квартальних результатів, умови конкуренції, залежність від розвитку нових послуг і тарифних структур, швидкі зміни технологічних процесів і положення на ринку, стратегію придбання, ризик, пов'язаний з інфраструктурою телекомунікацій, ризик роботи на українському ринку, та країн СНД, коливання котирувань акцій, керування фінансовими ризиками, а також поява інших факторів ризику. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку