Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

24.11.2011

Platinum Bank надав перший звіт про стійкий розвитокPlatinum Bank підготував перший звіт про стійкий розвиток «Бізнес з людяним обличчям» відповідно до міжнародного стандарту нефінансової звітності Global Reporting Initiative (GRI) у рамках зобов’язань перед Глобальним Договором ООН.

У звіті надано інформацію про цінності та стратегії банку, політику та програми корпоративної відповідальності, розвитку персоналу, соціальні та екологічні проекти.

«Звіт про стійкий розвиток Platinum Bank є логічним і очікуваним кроком у розвитку банку на ринку України. Наш банк – відповідальний банк, і щоб наші клієнти могли отримати очевидні докази, ми підготували свій перший звіт. Звіт демонструє, як наш банк втілює і розвиває політику відповідального ставлення не лише до клієнтів, але й до суспільства та навколишнього середовища. Саме тому ми обрали назву «Бізнес з людяним обличчям», яка найповніше відображає нашу стратегію розвитку, невід'ємною частиною якої є корпоративна соціальна відповідальність», коментує Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank.

«Для нас звіт про стійкий розвиток став своєрідним випробуванням, оскільки ми вперше детально  описали всі наші КСВ активності. У процесі підготовки звіту були задіяні різні департаменти й залучені спеціалісти різних сфер. Одним із нововведень нашого звіту стали коментарі зовнішніх експертів у сфері КСВ, які висловили свою думку стосовно смислового та структурного наповнення звіту. Ми вважаємо, що авторитетна думка експертів є свідченням того, що надані у звіті дані є достовірними, а сам звіт повною мірою розкриває всі аспекти діяльності банку», коментує Вікторія Михно, начальник відділу зі зв’язків з громадськістю Platinum Bank.

 

Консультантом у процесі підготовки першого соціального звіту Platinum Bank виступила спеціалізована компанія ASM Consulting. Звіт також успішно пройшов експертну оцінку Центру Взаємодії Бізнесу та Суспільства.

 

«В Україні лише декілька компаній-лідерів готують звіти за найскладнішим стандартом нефінансової звітності GRI, який вимагає комплексності та високого ступеню розкриття інформації. Звіт Platinum Bank є безпрецедентним прикладом прозорості в банківській сфері не лише України, але й СНД - розкриті економічні індикатори свідчать про готовність банку відкрито обговорювати свої плани, стратегію, продукти та внесок у стійкий розвиток суспільства в цілому. Крім того, звіт банку успішно пройшов експертизу в Центрі Взаємодії Бізнесу та Суспільства, що також свідчить про високу якість змісту звіту й відповідність провідним міжнародним стандартам підготовки нефінансової звітності», відзначив Ростислав Курінько, керуючий партнер компанії ASM Consulting.

Беручи до уваги політику Go Green із захисту навколишнього середовища, банк прийняв рішення не випускати друкованої версії звіту. Усі зацікавлені особи можуть ознайомитися з електронною версією на сайті Глобального договору ООН або корпоративному сайті банку: http://ua.platinumbank.com.ua/view.social_responsibility/

 

Довідково:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) - спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб і малого та середнього бізнесу через мережу відділень та пунктів продажу по всій території Україні. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank отримав професійну Премію «Український Фінансовий Олімп» в номінації «Кваліфікований менеджмент міжнародного зразка» (за результатами 2010 року).

 

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

• Вконтакте: http://vkontakte.ru/club18410532

• Facebook: http://www.facebook.com/platinumbankua

• Twitter: http://twitter.com/ #! / PlatinumBankUA

 

Контактна інформація:

Вікторія Михно

Начальник відділу зі зв'язків з громадськістю Platinum Bank

Тел.: 8 (044) 492 90 98

Моб.: 8 (050) 440 99 86

E-mail: pr@platinumbank.com.ua

www.platinumbank.com.ua

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку