Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

22.11.2011

Platinum Bank – лідер росту банківських роздрібних послуг в УкраїніЗа результатами трьох кварталів 2011 року Platinum Bank зайняв 2-е та 3-е місця за темпами приросту портфелів депозитів та кредитів в національній валюті фізичних осіб, та став єдиним банком, що займає ТОП-5 позицію в обох рейтингах.

З 01.01.11 по 01.10.11 приріст депозитного портфелю банку склав 243%, а кредитного – 155%. Завдяки такому розвитку, станом на 1.10.11 Platinum Bank став 12-м найбільшим банком в країні з кредитування населення в національній валюті, та 33-м з роздрібних депозитів. Станом на 31.10.11 мережа представництв банку нараховувала більше 1,600 пунктів присутності, включаючи класичні банківські відділення (Platinum Branch), центри обслуговання в ТЦ (Platinum Light) та пункти споживчого кредитування (Platinum Express). Консолідована віддача на капітал Platinum Bank за результатами 3-х кварталів згідно МСФЗ склала 12%.

Марк Івашко, Співзасновник та Головний Інвестиційний Директор Horizon Capital зазначив: «Як основний акціонер Platinum Bank, ми дуже раді тим операційним та фінансовим показникам, які демонструє банк. Показники рентабельності, а також росту депозитного та кредитного портфелів говорять самі за себе. Ми вважаємо, що Platinum Bank є одним з найбільш привабливих активів в нашому інвестиційному портфелі, та плануємо надалі підтримувати довгостроковий розвиток Platinum Bank як одного з лідерів банківських роздрібних послуг в Україні».

«Унікальні результати приросту депозитного та кредитного портфелів є доказом довіри наших клієнтів та додають нам впевненості у правильності нашої бізнес-стратегії, яка дозволить виконати стратегічні задачі, що поставили наші акціонери. Зокрема, увійти в Топ-20 роздрібних банків та підтримувати високий рівень віддачі на капітал для акціонерів», коментує Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank.

Завдяки виваженій політиці ризик менеджменту та управління активами і пасивами, станом на 21.11.11 показники поточної ліквідності банку перевищують нормативи НБУ на 55,5%.

Довідково:

Platinum Bank - спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб і малого та середнього бізнесу через мережу відділень та пунктів продажу по всій території Україні. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank отримав професійну Премію «Український Фінансовий Олімп» в номінації «Кваліфікований менеджмент міжнародного зразка» (за результатами 2010 року). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку