Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

16.11.2011

Фінансова грамотність від Platinum Bank входить до Топ-3 КСВ проектів21 жовтня 2011 року Platinum Bank взяв участь у виставці проектів корпоративної соціальної відповідальності - CSR Market Place. До уваги конкурсу Банк представив проект «Платинум посиденьки» - зустрічі з розвитку фінансової грамотності для дітей від 7 до 14 років, де кожна дитина може дізнатися, що таке гроші, звідки вони беруться і яка роль банків у житті дорослих. За підсумками голосування проект «Платинум посиденьки» від Platinum Bank посів третє місце. Всього у виставці представляли свої проекти 28 провідних міжнародних та українських організацій.

Виставка проектів CSR Market Place була організована Центром «Розвитку корпоративної соціальної відповідальності» у рамках Проекту «Об'єднуємося заради реформ (UNITER)», який виконується Pact і фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Глобальний Договір ООН також підтримав проведення CSR Market place.

«Platinum Bank вже вдруге бере участь у конкурсі КСВ проектів в Україні. Цього року ми представили наш проект фінансової грамотності для дітей «Платинум посиденьки». Для нас дуже важливо, щоб майбутнє покоління українців було фінансово грамотним, адже за останніми дослідженнями USAID тільки 40% українців показують задовільні і хороші знання у фінансовій сфері, і, на жаль, цей показник досить низький. Тому ми вирішили, що повинні вплинути на ситуацію, проводячи зустрічі для дітей. Нам дуже приємно, що наші «Платинум посиденьки» сподобалися відвідувачам виставки, і вони гідно оцінили наш проект. Дякуємо всім, хто голосував за нас. Для нас такі відгуки - це ще один доказ, що наш проект робить великий соціальний внесок у розвиток нашого майбутнього покоління», коментує Тодд Еспосіто, фінансовий директор, голова КСВ комітету Platinum Bank.

Проект «Платинум Посидіти» реалізується співробітниками банку, які на добровільній основі організовують і проводять зустрічі з дітьми. За час дії проекту вже проведено 500 зустрічей, і більше 6 000 дітей в усій країні відвідали Платинум посиденьки.

Довідково:

Platinum Bank - спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб і малого та середнього бізнесу через мережу відділень та пунктів продажу по всій території Україні. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank отримав професійну Премію «Український Фінансовий Олімп» в номінації «Кваліфікований менеджмент міжнародного зразка» (за результатами 2010 року). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку