Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

03.11.2011

Platinum Bank підтримує підприємців України29 жовтня 2011 року Platinum Bank виступив генеральним партнером Конгресу підприємців «Призма 24» у Львові. У стратегії свого розвитку особливу увагу банк приділяє роботі з представниками малого та середнього бізнесу, усвідомлюючи їх важливу роль для розвитку економіки України.

Керівництво банку прийняло рішення підтримати організаторів Конгресу, основною метою якого було стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу в країні, а також налагодження комунікації між підприємцями Сходу і Заходу України.

«Конгрес надав унікальну можливість зібрати в одному приміщення представників малого та середнього бізнесу з усієї України для обміну досвідом та пропозиціями. Наш банк упевнений, що подібні заходи приносять взаємовигідну користь для організаторів та учасників - кожен отримує корисні контакти і нові, цікаві пропозиції для розвитку свого бізнесу. Ми раді, що змогли надати підприємцям таку можливість», коментує Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank.

Під час Конгресу Platinum Bank також представив свою пропозицію підприємцям, яка дозволить їм значно зміцнити свій фінансовий стан і розвивати бізнес.

«За останні роки ми стали одним з найбільш швидкозростаючих банків України. І зараз ми активно розвиваємо напрямок по залученню строкових депозитів клієнтів малого та середнього бізнесу. Для учасників Конгресу, а також для всіх підприємців України, наш банк пропонує депозитні програми, які дають можливість зберегти і помножити фінансові кошти. Ми пропонуємо як строкові депозити з виплатою в кінці терміну, так і депозити з виплатою відсотків щомісячно - кожен може вибрати програму, яка найбільш оптимально підходить для нього. Так, наші депозитні клієнти малого та середнього бізнесу можуть заробити до 19,5% у гривні і 10,5% в доларах США / євро ", розповідає Олександр Попов, начальник управління по роботі з бізнес-клієнтами Platinum Bank.

Довідково:

Platinum Bank - спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб і малого та середнього бізнесу через мережу відділень та пунктів продажу по всій території Україні. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank отримав професійну Премію «Український Фінансовий Олімп» в номінації «Кваліфікований менеджмент міжнародного зразка» (за результатами 2010 року).

  

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку