Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

27.09.2011

Вітрильний спорт доступний усім24 вересня 2011 року в Україні в двадцять перше відбувається вітрильна регата «Добрий спомин», присвячена пам’яті яхтсменів та діячів вітрильного спорту, яких з нами вже немає. Цього року метою регати, окрім самих змагань, є заходи із розвінчання основних міфів, що оточують цей давній вид спорту. Зокрема, міф про те, що вітрильництво – спорт для обраних, доступний лише заможним людям. Також організатори регати «Добрий Спомин» ставлять перед собою завдання з популяризації українського яхтингу, розуміючи під цим виявлення найбільш актуальних проблем, що заважають повноцінному розвитку виду спорту, та надання пропозицій для їх вирішення.

«Багато людей переконані, що вітрильний спорт – це привілей заможних та знаменитих. Але це не так. Адже вітрильний спорт існував та активно розвивався у радянські часи, коли такого класу, як «заможні люди», не існувало в принципі. Тому я думаю, що все залежить передусім від ставлення людей. Звісна річ, якщо порівнювати вітрильний спорт із баскетболом, то останній значно доступніший для всіх. Водночас, це пояснюється тим фактом, що в баскетбол можна грати де завгодно, а «ходити під вітрилом» - тільки на воді. До того ж, цей спорт тільки починає набирати популярності, і кількість його прихильників збільшується. Для того, щоб займатися вітрильним спортом, не обов’язково мати власну яхту», - розповідає Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank.

З чого ж потрібно почати? Українські фахівці яхтингу запевняють, що для початку зовсім не обов’язково купувати власну яхту, середня вартість якої не перевищує вартості автомобіля середнього класу. Можна просто прийти до найближчого яхт-клубу і записатися в одну з діючих команд. Більше того, у команди сьогодні приймають не лише дорослих, а й дітей. «Я сам почав займатися вітрильним спортом років 13-14 тому. З того часу за кілька років пройшов усі можливі рівні сертифікації, дійшов до найвищого рівня «яхт-майстрів» в Королівській асоціації яхтингу в Англії. І з тих часів ганяюся. Часом я жартую – якщо кар’єра у фінансовому секторі не складеться, завжди можу поїхати на Карибські острови і стати капітаном яхти» - сміється Грег Краснов. І додає, що для початку бажано відвідати кілька змагань в статусі глядача, дізнатися, які команди існують, які регати проводяться у країні, які клуби діють, тощо. «Поступово проникайте у цей захопливий світ, ставайте його частиною, а однодумці завжди знайдуться. І можливо, незабаром ви же станете членом команди. Почніть з «малого» - і ви досягнете небувалих висот!», - зазначає пан Краснов.

В якості «малого» організатори «Доброго спомина-2011» проведуть майстер-клас з яхтингу, під час якого усім охочим буде продемонстровано ази керування вітрильною яхтою. «Цей майстер-клас дає його учасникам розуміння, що для того, аби ходити під вітрилами, не потрібно спеціальної підготовки чи складних навичок» - розповідає Сергій Поліщук, перший заступник голови оргкомітету змагань «Добрий Спомин».

Також, за його словами, місце проведення регати, а саме яхт-клуб «Юніор», розташований на Київському морі, обрано зовсім не випадково. «Київське море – це місце, де свого часу набували досвіду відомі чемпіони Європи та світу: Сергій Пічугін, Родіон Лука, Георгій Леончук. Свої титули вони здобули вже за часів незалежності України. Тому цілком упевнено можемо говорити про те, що наша країна – один із лідерів в олімпійському вітрильному спорті. І жодна пост-радянська країна чи країна пост-соціалістичної Європи не має таких досягнень», - відзначає пан Поліщук.

Довідка:

«Добрий Спомин» – регата пам`яті яхтсменів та моряків, яких немає з нами, заснована вихованцями вітрильної секції Київського палацу піонерів. Захід проводиться з 1990 року і є щорічним. З 2009 року генеральним партнером регати є Platinum Bank. «Вітрильний спорт – це величезна командна праця, де від кожного члена команди залежить перемога і результат. Так само і в банківській справі – успіх залежить від кожного співробітника, від менеджера у відділенні до генерального директора», - коментує Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank.

В регаті минулого року взяли участь більше 80 яхт різних типів та класів на чолі із найкращими яхтсменами столиці та Київської області.

Довідка:

Platinum Bank – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб та малого і середнього бізнесу через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку).

Platinum Bank отримав професійну Премію «Український Фінансовий Олімп» в номінації «Кваліфікований менеджмент міжнародного зразка» (за результатами 2010 року). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку