Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

06.09.2011

Провідні компанії інвестують в підвищення комп’ютерної та фінансової грамотності школярівІнститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Platinum Bank оголошують конкурс з педагогічної майстерності. Він проводиться у рамках пілотного проекту «Pt - Перспективні технології навчання». Партнерами спільного проекту, що дозволить українським школам запровадити в процес здобуття освіти комп'ютерні технології, виступили «Майкрософт Україна» і «МТС УКРАЇНА».

Час, коли цифрові та мобільні уроки, а також уроки фінансової грамотності стануть обов'язковими дисциплінами, вже наближається. Адже навіть сьогодні важко уявити школяра без мобільного телефону, Інтернету та знання курсу валют.

Саме тому за умовами конкурсу школам пропонується розробити цикл ігрових і факультативних уроків з предмету «Основи економіки» з використанням сучасних інформаційних технологій на базі комп'ютерного класу. До участі у конкурсі запрошуються викладацькі склади шкіл Дніпропетровської, Одеської, Миколаївської областей та м. Сімферополь.

В результаті, вісім шкіл-переможців будуть обладнані комп'ютерними класами. Це дозволить учням на практиці, у більш доступній і ігровій формі, освоювати теоретичні знання з економіки, що значно полегшить і прискорить засвоєння предмету.

Окрім нових комп'ютерних класів компанії-організатори підготували пакет освітніх заходів. Експерти Platinum Bank проведуть цікаві фінансові ігрові зустрічі - «Платинум Посиденьки» для школярів 1-7 класів. На цих заняттях кожна дитина зможе задати «дитяче» питання на «дорослу» тему грошей. «Компанія Майкрософт Україна» забезпечить навчання всіх педагогів шкіл-переможців роботі з комп'ютерною технікою в рамках освітнього курсу Майкрософт «Цифрові технології». А компанія «МТС УКРАЇНА» проведе «Уроки мобільної грамотності» для школярів 4-5 класів.

Тамара Олексіївна Пушкарьова, заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти зазначила, що: «Конкурс педагогічної творчості «Навчання вищої проби» покликаний сприяти мотивуванню педагогів щодо використання в освітньому процесі інформаційно-комунікаційних технологій, формуванню системи оперативного обміну досвідом, інформацією, методичними розробками, виявленню кращих зразків педагогічного досвіду».

Грег Краснов, Генеральний директор Platinum Bank, зазначив: «Допомагати дітям отримувати доступ до освіти, відповідно до вимог сучасності - залишається для нас одним з найбільш пріоритетних напрямків соціальної діяльності. Як банк ми відчуваємо, що школярам не вистачає фінансових дисциплін у програмі навчання. Тому намагаємося привнести в українську систему освіти сучасні, популярні технології та методики викладання. І ми раді, що нашу ініціативу підтримали в Інституті інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та компанії-партнери. В епоху стрімкого розвитку високих технологій, бізнес просто зобов'язаний підтримувати і допомагати вітчизняній системі освіти. І ми, безумовно, віримо, що в майбутньому нове покоління українців зможе на рівних правах конкурувати зі своїми однолітками з усього світу».

«Телекомунікації це соціально орієнтований бізнес по своїй суті, адже сучасні технології зв’язку сьогодні є запорукою розвитку будь-якої сфери суспільного життя: побут, бізнес, промисловість, банківська сфера, медицина і звичайно ж освіта. На цьому можна було б зупинитися, але ми вважаємо, що відповідальний бізнес – це той, який не обмежується своєю соціальною направленістю в комерційній сфері, а й запроваджує новітні технології в тих сферах, для яких комерційні рішення поки що недоступні. Ми з радістю надамо можливість школярам користуватися широким можливостями доступу до мережі інтернет за допомогою мобільних технологій передачі даних», - розповів Олег Проживальський, Директор з корпоративного управління та контролю «МТС Україна».

«Доступ школярів до сучасних інформаційних технологій – це запорука їхньої майбутньої затребуваності на ринку праці та передумова конкурентоспроможності України у світі. За дослідженням, проведеним Microsoft за підтримки Міністерства освіти і науки України цього року, в Україні на один комп’ютер припадає 28 учнів, у той час як у Європі та США цей показник становить 5-7 учнів. Тому ми приділяємо багато уваги впровадженню інформаційних технологій у навчальний процес і з задоволенням підтримуємо цей проект», - сказала Яна Курченко, керівник освітніх програм «Майкрософт Україна».

Детальна інформація про конкурс:

• Телефони організаторів: (044) 248-18-16, (044) 492-90-98, вн. 1373

• Організаційні питання: iit@iitzo.gov.ua, pr@platinumbank.com.ua

Довідки про компанії-організатори:
Platinum Bank
- спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб і малого та середнього бізнесу через мережу відділень та пунктів продажу на території всієї Україні. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, керівництво банку та IFC (дочірня компанія Світового Банку). Platinum Bank отримав професійну Премію «Український Фінансовий Олімп» у номінації «Кваліфікований менеджмент міжнародного зразку» (за результатами 2010 року).

«Майкрософт Україна»

 Заснована в 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал. З 2003 року в Україні працює компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення, а також впровадження і локалізація новітніх технологій на території України. Компанія реалізує низку освітніх та соціальних програм, у тому числі комплексну програму «Партнерство в навчанні», в рамках якої працює соціальна мережа для освітян, проводиться щорічний конкурс «Учитель-новатор», проходять освітянські форуми і проводяться дослідження. Додаткову інформацію про компанію та продукти Microsoft можна знайти на веб-сайті www.microsoft.ua.  

«МТС УКРАЇНА»

Мережа ПрАТ «МТС Україна» охоплює більше 98% території України, на якій проживає 99% населення. Компанія обслуговує більше 18,73 млн. абонентів. Компанія володіє ліцензіями на надання мобільного (стандарт GSM–900/1800, CDMA–450), стаціонарного й міжнародного/міжміського зв'язку, а також надає послуги міжнародного роумінгу на п'яти континентах. Дохід за 2010 рік склав 8,5 млрд. грн.
***

«МТС Україна» є 100% дочірньою компанією ВАТ «Мобільні ТелеСистеми» (МТС) провідного оператора мобільного зв'язку в Росії та країнах СНД. Консолідована абонентська база компанії без урахування абонентської бази «МТС Білорусь» складає понад 100 мільйонів абонентів. МТС та її дочірні компанії надають послуги в стандарті GSM у 82 регіонах Росії, а також у Вірменії, Білорусі, Україні та Узбекистані; в стандарті UMTS – у всіх регіонах РФ, в Узбекистані, Вірменії, Білорусі; в стандарті CDMA-450 – в Україні. Компанія також надає послуги фіксованого зв'язку та кабельного телебачення в усіх федеральних округах Росії, в Україні та у Вірменії – кількість абонентів платного домашнього телебачення МТС складає більше 2,8 мільйона домогосподарств, кількість абонентів широкосмугового доступу в інтернет – 1,8 мільйона. У 2011 році бренд МТС четвертий рік поспіль визнаний найдорожчим російським брендом у числі ста лідируючих світових брендів за рейтингом BRANDZ™, опублікованому Financial Times і провідним міжнародним дослідницьким агентством Millward Brown. З червня 2000 року акції МТС котируються на Нью-йоркській фондовій біржі під кодом MBT. Додаткову інформацію про компанію можна знайти на сайті www.mts.ru.
***

Деякі заяви в даному прес-релізі можуть містити інформацію про проекти або прогнози стосовно майбутніх подій або майбутніх фінансових заходів МТС і/або UMC відповідно до положень Законодавчого акта США про цінні папери від 1995 року. Такі твердження можуть містити слова «очікується», «оцінюється», «має намір», «буде», «міг би» або інші подібні вирази. Ми б хотіли попередити Вас, що ці заяви є тільки припущеннями, і реальний хід подій або результати можуть відрізнятися від заявленого. Ми не маємо наміру переглядати ці заяви з метою співвідношення їх з реальними результатами. Ми адресуємо Вас до документів, котрі Компанія надсилає Комісії США з цінних паперів і бірж, включаючи форму 20–F. Ці документи містять та описують важливі фактори, включаючи ті, котрі зазначені в розділі «Фактори ризику» форми 20–F. Ці фактори можуть вплинути на відхилення реальних результатів від проектів і прогнозів. Вони містять у собі: можливі зміни квартальних результатів, умови конкуренції, залежність від розвитку нових послуг і тарифних структур, швидкі зміни технологічних процесів і положення на ринку, стратегію придбання, ризик, пов'язаний з інфраструктурою телекомунікацій, ризик роботи на українському ринку, та країн СНД, коливання котирувань акцій, керування фінансовими ризиками, а також поява інших факторів ризику. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку