Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Прес-релізи

16.08.2011

Platinum Bank підвищує процентні депозитні ставкиЗ 8 серпня 2011 Platinum Bank збільшив відсоткові ставки по депозитній пропозиції для фізичних осіб у національній валюті. Тепер при вкладі «Готівка щомісяця» у національній валюті відсоткова ставка становить до 16.00%. Мінімальна сума депозиту - 1 000 грн. 

Platinum Bank - один з найбільш швидко зростаючих банків в Україну з гарною прибутковістю. Ці факти дозволяють банку підвищити депозитні ставки на найпопулярніших продуктах. Тепер клієнти банку зможуть отримати ще більше прибутку, вкладаючи свої важко зароблені кошти в надійний банк. 

«Підвищення процентних ставок для депозиту «Готівка щомісяця» стало логічним кроком для нас, тому що саме цей тип депозиту найбільш популярний. Клієнти дуже позитивно оцінили можливість щомісячно отримувати готівкою свої відсотки і витрачати їх на свої потреби. Для зручності ми впровадили можливість отримання цих відсотків на картку, тобто для їх використання навіть не доведеться приходити у відділення. А зараз цей депозит став ще привабливіший з відсотковою ставкою до 16.00%», коментує Анджей Олейник, директор з маркетингу та розвитку продуктів Platinum Banк. 

З умовами депозиту «Готівка щомісяця» можна ознайомитися на сайті банку - http://www.platinumbank.com.ua/view.dep6/

Довідка:

Platinum Bank – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент та IFC (дочірня структура Світового Банку). Platinum Bank отримав професійну Премію «Український Фінансовий Олімп» у номінації «Кваліфікований менеджмент міжнародного зразку» (за результатами 2010 року).Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг