Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

16.08.2011

Platinum Bank підвищує процентні депозитні ставкиЗ 8 серпня 2011 Platinum Bank збільшив відсоткові ставки по депозитній пропозиції для фізичних осіб у національній валюті. Тепер при вкладі «Готівка щомісяця» у національній валюті відсоткова ставка становить до 16.00%. Мінімальна сума депозиту - 1 000 грн. 

Platinum Bank - один з найбільш швидко зростаючих банків в Україну з гарною прибутковістю. Ці факти дозволяють банку підвищити депозитні ставки на найпопулярніших продуктах. Тепер клієнти банку зможуть отримати ще більше прибутку, вкладаючи свої важко зароблені кошти в надійний банк. 

«Підвищення процентних ставок для депозиту «Готівка щомісяця» стало логічним кроком для нас, тому що саме цей тип депозиту найбільш популярний. Клієнти дуже позитивно оцінили можливість щомісячно отримувати готівкою свої відсотки і витрачати їх на свої потреби. Для зручності ми впровадили можливість отримання цих відсотків на картку, тобто для їх використання навіть не доведеться приходити у відділення. А зараз цей депозит став ще привабливіший з відсотковою ставкою до 16.00%», коментує Анджей Олейник, директор з маркетингу та розвитку продуктів Platinum Banк. 

З умовами депозиту «Готівка щомісяця» можна ознайомитися на сайті банку - http://www.platinumbank.com.ua/view.dep6/

Довідка:

Platinum Bank – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент та IFC (дочірня структура Світового Банку). Platinum Bank отримав професійну Премію «Український Фінансовий Олімп» у номінації «Кваліфікований менеджмент міжнародного зразку» (за результатами 2010 року). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку