Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

13.07.2011

Яхта «Один - Platinum Bank» стала переможцем вітрильної регати Кубка СацькогоЗ 08 по 11 липня 2011 року в акваторії яхт-клубу комбінату «Запоріжсталь», Запорізька область, проходила регата на призи Героя України Віталія Сацького. У змаганні брала участь яхта «Odin - Platinum Bank», яка стала переможцем гонки. 

 Кубок Сацького є одним з найбільш масових і престижних вітрильних змагань у крейсерському класі України. У парусній регаті в Запоріжжі взяло участь 62 екіпажі з Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська, Енергодара, Нікополя, Черкас, та інших міст України, які змагалися в семи класах яхт. Серед учасників регати - переможці та призери національних і міжнародних стартів. Команда «Один - Platinum Bank» показала відмінний результат і стала переможцем змагань. 

«Один - Platinum Bank» - одна з найбільш активних і титулованих яхт в Україні. У поточному сезоні, команда яхти вже зайняла перше місце на престижному Кубку Гетьмана, і призове місце на змаганнях Windmaster Regatta. 

«Platinum Bank вже зарекомендував себе, не тільки як надійний фінансовий партнер для своїх клієнтів, але і, в рамках наших програм Корпоративної Соціальної Відповідальності, як найбільш активний корпоративний партнер у розвитку парусного спорту України. Наша команда є активним учасником багатьох змагань і продовжує радувати нас перемогами та відмінними результатами. Взаєморозуміння і взаємовиручка, а також принципи надійності та чесності, які є основними для парусного виду спорту, дуже близькі нашому банку, і ми щасливі можливості підтримувати розвиток цього прекрасного виду спорту в Україні», коментує Грег Краснов, Генеральний директор Platinum Bank.

 
Довідка:  

Platinum Bank – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент та IFC (дочірня структура Світового Банку). 

Platinum Bank отримав професійну Премію «Український Фінансовий Олімп» у номінації «Кваліфікований менеджмент міжнародного зразку» (за результатами 2010 року).

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: 

ВконтактеFacebookTwitter 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку