Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

24.06.2011

Platinum Bank до Дня Конституції проводить освітні акції з захисту навколишнього середовища28 червня до Дня Конституції та фінального етапу чемпіонату України з вітрильного спорту Platinum Bank для жителів Миколаєва та гостей регати проведе освітні акції з захисту навколишнього середовища, надавши практичні рекомендації щодо економії природних ресурсів, і встановивши урни на береговій лінії та в парку біля Миколаївського обласного яхт-клубу.

Ці змагання поєднують в собі спортивний чемпіонат та екологічну регату ім. Сергія Шаповалова, привертаючи увагу суспільства до проблеми охорони навколишнього середовища, популяризує вітрильний спорт в Україні та регіональний ландшафтний парк «Кінбурнської коси». Platinum Bank прийняв рішення підтримати організаторів регати в рамках розвитку своєї соціальної відповідальності та захисту навколишнього середовища.

«Ми вважаємо, що вітрильний спорт - не просто один з найбільш видовищних видів спорту, але також і найбільш екологічно чистий і здоровий, що повністю відповідає принципам нашої КСВ діяльності. Саме тому вітрильні регати стали традиційними, довгоочікуваними подіями в житті нашого банку. Наприклад, тільки цього року ми беремо участь в 7 регатах в Києві, Одесі, Миколаєві та Запоріжжі. Регата ім. Шаповалова гідно отримала назву екологічної, що дозволяє привернути увагу громадськості до проблем екології. Мені особливо приємно, що 28 червня, в день Конституції, ми зможемо подарувати мешканцям Миколаєва акції з захисту природи і встановити урни для збору сміття», коментує Грег Краснов, Генеральний директор Platinum Bank.

Перша регата на «Кубок Кінбурнської коси» була проведена в 1994 році. Її натхненником і організатором став відомий яхтсмен, доцент Миколаївського кораблебудівного інституту, директор Південної філії інституту екології НЕЦ України Сергій Шаповалов.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент та IFC (дочірня структура Світового Банку). Platinum Bank отримав професійну Премію «Український Фінансовий Олімп» у номінації «Кваліфікований менеджмент міжнародного зразку» (за результатами 2010 року).

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: 

ВконтактеFacebookTwitter 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку