Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

22.06.2011

Platinum Bank - лідер зростання роздрібного кредитного портфеля в УкраїніЗа результатами I-го кварталу 2011 року Platinum Bank займає 3-е місце за швидкістю зростання роздрібного кредитного портфеля в національній валюті згідно з даними НБУ. У той же час за швидкістю зростання загального роздрібного портфеля фізичних осіб за данням АУБ на 01.05.11 банк знаходиться на 5-му місці серед ТОП-50 банків за розміром кредитного портфеля.

Збільшення розміру роздрібного кредитного портфеля Platinum Bank спостерігається протягом декількох місяців з початку року. Станом на 1 січня 2011 року портфель кредитів у національній валюті становив 560,13 млн. грн. За даними на період 01.04.2011 року цей показник досяг 670,62 млн. грн., приріст роздрібного кредитного портфеля відповідно склав 19,73%.

«На сьогодні Platinum Bank активно розвивається і зміцнює свої позиції на ринку, що, в свою чергу відбивається на розмірі кредитного портфеля. Ми запропонували клієнтам прості кредити готівкою без паперових монстрів (довідки про доходи), які користуються великою популярністю. Швидкість приросту роздрібного портфеля є підтвердженням не тільки всезростаючої популярності банку, але також і ступеня довіри до нас з боку українців. Однак ми не змогли б досягти таких показників без професіоналізму наших співробітників, ефективної та злагодженої роботи системи роздрібного бізнесу, і, звичайно ж, простих і затребуваних продуктів», коментує Грег Краснов, Генеральний директор Platinum Bank.

У першому кварталі 2011 року зберігаються і розвиваються позитивні тенденції, які намітилися раніше, щодо активізації роздрібного ринку кредитування. Позитивна тенденція зростання розміру портфеля Platinum Bank тісно пов'язана зі зміцненням довіри населення до банківської системи і безпосередньо до банку, продуктові пропозиції якого відповідають потребам населення.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент та IFC (дочірня структура Світового Банку). Platinum Bank отримав професійну Премію «Український Фінансовий Олімп» у номінації «Кваліфікований менеджмент міжнародного зразку» (за результатами 2010 року).

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: 

ВконтактеFacebookTwitter 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку