Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
08.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.80 27.10
EUR 28.20 29.30
Платіжні карти
08.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.80 27.10
EUR 28.20 29.30
Google+

Прес-релізи

22.06.2011

Platinum Bank - лідер зростання роздрібного кредитного портфеля в УкраїніЗа результатами I-го кварталу 2011 року Platinum Bank займає 3-е місце за швидкістю зростання роздрібного кредитного портфеля в національній валюті згідно з даними НБУ. У той же час за швидкістю зростання загального роздрібного портфеля фізичних осіб за данням АУБ на 01.05.11 банк знаходиться на 5-му місці серед ТОП-50 банків за розміром кредитного портфеля.

Збільшення розміру роздрібного кредитного портфеля Platinum Bank спостерігається протягом декількох місяців з початку року. Станом на 1 січня 2011 року портфель кредитів у національній валюті становив 560,13 млн. грн. За даними на період 01.04.2011 року цей показник досяг 670,62 млн. грн., приріст роздрібного кредитного портфеля відповідно склав 19,73%.

«На сьогодні Platinum Bank активно розвивається і зміцнює свої позиції на ринку, що, в свою чергу відбивається на розмірі кредитного портфеля. Ми запропонували клієнтам прості кредити готівкою без паперових монстрів (довідки про доходи), які користуються великою популярністю. Швидкість приросту роздрібного портфеля є підтвердженням не тільки всезростаючої популярності банку, але також і ступеня довіри до нас з боку українців. Однак ми не змогли б досягти таких показників без професіоналізму наших співробітників, ефективної та злагодженої роботи системи роздрібного бізнесу, і, звичайно ж, простих і затребуваних продуктів», коментує Грег Краснов, Генеральний директор Platinum Bank.

У першому кварталі 2011 року зберігаються і розвиваються позитивні тенденції, які намітилися раніше, щодо активізації роздрібного ринку кредитування. Позитивна тенденція зростання розміру портфеля Platinum Bank тісно пов'язана зі зміцненням довіри населення до банківської системи і безпосередньо до банку, продуктові пропозиції якого відповідають потребам населення.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент та IFC (дочірня структура Світового Банку). Platinum Bank отримав професійну Премію «Український Фінансовий Олімп» у номінації «Кваліфікований менеджмент міжнародного зразку» (за результатами 2010 року).

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: 

ВконтактеFacebookTwitterДля довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг