Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

17.06.2011

Яхта «Odin-Platinum Bank» стала переможцем «Кубка Вадима Гетьмана 2011» у своєму класіЗ 09 по 13 червня 2011 року в Київському водосховищі, на території водно-спортивної бази «Вітрильницька Академія», проходила дванадцята національна вітрильна регата "Кубок Вадима Гетьмана 2011». Platinum Bank став одним із спонсорів регати, а також представив свій екіпаж - яхту «Odin-Platinum Bank».

Цього року регламент регати передбачав змагання кількох типів, починаючи з перегонів на крейсерсько-гоночних яхтах, і закінчуючи змаганнями судномоделістів. Крім цього, також були додатково проведені змагання дітей на катамаранах та представників ЗМІ.

Переможцем змагань на крейсерсько-гоночних яхтах групи ORC-A стала яхта «Odin-Platinum Bank».

«Platinum Bank у 2011 році підтримує 7 регат в Україні: крім Києва, регати в Одесі, Миколаєві та Запоріжжі. Я дуже радий, що яхта «Odin-Platinum Bank» стала переможцем в групі ORC-A і проявила всю майстерність у змаганні. Між банком і таким командним видом спорту, як вітрильний спорт, є багато спільного: здатність приймати правильне та швидке рішення в середовищі, яке постійно змінюється, здатність слухати і чути інших членів команди. Для дітей, які змагалися на катамаранах, в рамках КСВ банку ми провели освітню програму на банківську тематику - «Платинум Посиденьки», які дуже сподобалися юним учасникам регати», коментує Грег Краснов, Генеральний директор Platinum Bank.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент та IFC (дочірня структура Світового Банку). Platinum Bank отримав професійну Премію «Український Фінансовий Олімп» у номінації «Кваліфікований менеджмент міжнародного зразку» (за результатами 2010 року).

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

• Вконтакте: http://vkontakte.ru/club18410532

• Facebook: http://www.facebook.com/platinumbankua • Twitter: http://twitter.com/#!/PlatinumBankUA 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку