Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

22.03.2011

Platinum Bank увійшов до Топ-20 банків з кредитування населення в національній валютіЗгідно з даними НБУ станом на 1 січня 2011 року Platinum Bank зайняв 16-е місце серед банків України з кредитування фізичних осіб в національній валюті.

За консолідованими показниками кредитний портфель фізичних осіб в національній валюті Platinum Bank перевищив 700 млн. грн., що в 2 рази більше цього показника станом на початок 2010 року. Консолідовані дані включають в себе кредитний портфель придбаного Platinum Bank «Хоум Кредит Банку». Збільшення кредитного портфеля дозволило Platinum Bank вперше зайняти місце серед Топ-20 банків України з кредитування населення в національній валюті.

«Наші показники є свідченням простоти та доступності продуктів, які ми пропонуємо. На відміну від конкурентів, ми не зупиняли кредитування населення в період кризи, і крім цього постійно вдосконалюємо наші продукти. Завдяки набутому досвіду ми можемо повністю задовольняти потреби наших клієнтів. Нам радісно усвідомлювати, що клієнти відповідають нам взаємністю, про що і свідчить наше постійне зростання в рейтингах. Ми маємо намір прискорити наш розвиток і сподіваємося вже до кінця року ввійти до Топ-10 банків з кредитування населення в національній валюті», коментує Грег Краснов, Генеральний директор Platinum Bank.

Справка: 
Platinum Bank
– спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент та IFC (дочірня структура Світового Банку). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку