Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

15.03.2011

Попит на кредити готівкою зростаєЗа даними досліджень та результатами продажу Platinum Bank попит на кредити готівкою серед населення України стрімко зростає. Особливий інтерес представляють беззаставні кредити готівкою на різні потреби. Інтерес до такого типу кредитів переважає в містах-мільйонниках, в той час як у невеликих містах такі кредити менш затребувані. Кредити готівкою українці хотіли б в основному отримати на придбання великої побутової техніки та на ремонт - 25,2% й 23,3% відповідно.

Всупереч стереотипам не тільки процентна ставка і вартість кредиту цікавить клієнтів, які хотіли б взяти кредити готівкою. Після кризи лідируючими факторами вибору стали репутація банку та його надійність (більше 70%), позитивний досвід взаємодії з банком родичів і знайомих (понад 37%) та кваліфікація працівників банку (близько 24%). Різноманітні акції/подарунки і зовнішній вигляд банку важливі лише для 1% бажаючих взяти кредит готівкою.

«Попит на кредитування готівкою відроджується, що сприяє пожвавленню ринка кредитування. Однією з перших ластівок стало кредитування готівкою. Цю тенденцію ми спостерігаємо по зростанню портфеля кредитів готівкою в нашому банку. Персональний кредит в нашому банку надає можливість отримати від 5 000 до 75 000 гривень на строк до 36 місяців. Це ті суми, які необхідні для задоволення потреб українців», - коментує Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank.

За статистикою укладених кредитних договорів в Platinum Bank у лютому 2011 року зростання за кількістю договорів в порівнянні з лютим 2010 року склало 615%.

На корпоративному сайті банку розроблено спеціальний кредитний калькулятор, який дозволяє вибрати необхідну суму і розрахувати зручний щомісячний платіж. До того ж, передбачена можливість телефонної консультації у зручний для клієнта час.

Довідка: 
Platinum Bank
– спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент та IFC (дочірня структура Світового Банку). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку