Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

01.02.2011

Platinum Bank завершив угоду щодо придбання «Хоум Кредит Банк» (Україна)Platinum Bank та Home Credit BV оголошують про завершення угоди щодо придбання «Хоум Кредит Банк» (Україна). Отримано всі необхідні дозволи з боку Національного Банку України та Антимонопольного Комітету України.

Завдяки цій угоді Platinum Bank продовжить розвиток послуг роздрібного та малого і середнього банківського бізнесу (МСБ) в Україні. Platinum Bank надає свої послуги більш ніж 500.000 клієнтам по всій території Україні, та по завершенню процесу інтеграції всі банківські операції «Хоум Кредит Банк» (Україна) будуть переведені в Platinum Bank.

Platinum Bank запропонує клієнтам «Хоум Кредит Банк» (Україна) широкий спектр продуктів і послуг, а також велику мережу відділень з висококваліфікованим персоналом. Після процесу інтеграції всі роздрібні послуги будуть представлені під брендом Platinum Bank, у той час як бренд «Хоум Кредит Банк» (Україна) залишить український ринок.

Грег Краснов, Генеральний директор Platinum Bank, зазначив: "Це придбання забезпечить нам суттєву синергію та дозволить значно прискорити наше зростання в Україні. Крім цього, угода також зміцнить наші позиції на ринку, що в свою чергу стане корисним акціонерам і клієнтам. Найближчим часом ми зосередимо свої зусилля на тому, щоб зробити процес інтеграції найбільш швидким та ефективним для надання новим клієнтам продуктів і послуг найвищої якості в придбаних відділеннях».

Алекс Лабакі, Голова Правління та Генеральний Директор Групи Home Credit Group, сказав: "Ця угода є взаємовигідним рішенням як для наших клієнтів, так і для акціонерів. Я переконаний, що клієнти «Хоум Кредит Банк» (Україна) відчують усі переваги угоди, отримавши доступ до розгалуженої банківської мережі та розширеної продуктової лінійки, оскільки бізнес стане частиною холдингу Platinum, який має намір розширювати свою присутність на ринку України. Оскільки ми залишаємо місцевий ринок, я б хотів висловити подяку нашим клієнтам за їх високу лояльність, а також подякувати співробітникам «Хоум Кредит Банк» (Україна) за відданість, тяжку роботу і креативність, які завжди допомагали нам перевершити очікування наших клієнтів. Home Credit зосередить свою діяльність на ринках Центральної та Східної Європи, СНД, Азії і готується до виходу на ринки країн Близького Сходу, де існують можливості для зростання».

Компанії Home Credit присутні на п'яти ринках ЦСЄ та СНД, включаючи Росію, як і в Китаї та у В'єтнамі, надаючи послуги більш ніж 19 мільйонам клієнтів. Home Credit буде продовжувати зміцнювати свої провідні позиції в споживчому кредитуванні на всіх ринках своєї присутності.


Довідкова інформація: 
Platinum Bank
www.platinumbank.com.ua – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент та IFC (дочірня структура Світового Банку).

Home Credit Group www.homecredit.net є одним з лідерів ринку споживчого кредитування в Центральній і Східній Європі, а також в Азії з більш ніж 15 600 співробітників, обслуговуючих 4.6 млн. активних клієнтів Home Credit (на 30 червня 2010).

Home Credit BV повністю контролюється PPF Group NV, яка є холдинговою компанією дочірнього представництва Home Credit у ЦСЄ та СНД. Home Credit BV оперує у Чеській Республіці, Словаччині, Росії, Білорусі, Казахстані (міноритарний пакет акцій) і Україна (до нині).

Представництво Home Credit в Китаї знаходиться під контролем холдингової компанії HC Asia NV (повністю належить PPF Group NV). Бренд Home Credit у В'єтнамі представляє PPF Vietnam Finance Company Ltd. (Повністю належить PPF Group NV).

Контактна інформація:

Platinum Bank 
Вікторія Михно

Моб.:  8 (050) 440 99 86
E-mail: pr@platinumbank.com.ua
www.platinumbank.com.ua

Home Credit B.V.
Давид Сахула
Тел.: +420 224 174 485
Моб.: + 420 725 779 934
E-mail: sahula@ppf.cz 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку