Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

01.12.2010

Platinum Bank запускає картковий бізнесЗ жовтня 2010 року в Platinum Bank відбувся запуск карткового бізнесу. Банк почав випускати платіжні карти міжнародної платіжної системи VISA. Карта має найвищий рівень захисту - чіп та магнітну смугу. Такий захист забезпечують коштам клієнтів максимальну безпеку. Даний продукт поєднує в собі прибутковість депозиту і функціональність дебетної картки.

Platinum Bank надає своїм клієнтам популярний сервіс, що дозволяє самостійно управляти власним рахунком: за допомогою картки можна здійснювати оплату послуг і покупок, знімати готівку в банкоматах. Банк пропонує даний продукт на додаток до депозитного вкладу, як окремий картковий рахунок, на який здійснюється виплата відсотків та повернення вкладу.

«Депозит з картою є затребуваним продуктом і користується популярністю у клієнтів Platinum Bank. Щомісячне отримання відсотків на карту значно економить час клієнтів, оскільки відсутня необхідність відвідувати відділення. До того ж, після завершення терміну депозиту, навіть якщо клієнт забув прийти у відділення, грошові кошти автоматично перераховуються на платіжну карту клієнта», коментує Анджей Олейник, Директор з маркетингу та розвитку продуктів Platinum Bank.

Вигідною умовою використання даного продукту є безкоштовне та швидке оформлення карти до депозиту.

Справка: 
Platinum Bank
 – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент та IFC (дочірня структура Світового Банку). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку