Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Прес-релізи

28.09.2010

Platinum Bank виступив спонсором регати «Добрий Спомин»Platinum Bank виступив партнером генеральним спонсором ювілейної двадцятої регати «Добрий Спомин» (25-26 вересня).У регаті «Добрий Спомин» взяли участь понад 70 яхт різних типів і класів на чолі з кращими яхтсменами столиці та Київської області. Почесними гостями регати стали Валентин Манкін, триразовий Олімпійський чемпіон, заслужений майстер спорту СРСР, сьогодні головний тренер збірної Італії; Сергій Пічугін, чемпіон світу в класі Soling, заслужений майстер спорту України та Родіон Лука, срібний призер Олімпійських ігор в Афінах, чемпіон світу в класі 49er, заслужений майстер спорту України.

Сергій Поліщук, заступник голови оргкомітету «Добрий Спомин», видавець журналу «Шкіпер» відзначив, що:
«Добрий Спомин» - регата пам'яті яхтсменів і моряків, яких немає з нами, заснована вихованцями парусної секції Київського Палацу піонерів. Багаторічним генеральним спонсором регати є корпорація «ІСА», очолювана Олегом Андреїчевим. Приємно, що ряди спонсорів поповнив і Platinum Bank. Головою оргкомітету «Добрий Спомин 2010» виступив Олег Андреїчев, вихованець Київського Палацу піонерів, майстер спорту СРСР з вітрильного спорту, командор і меценат яхт-клубу «Юніор». Яхт-клуб вже в двадцятий раз проводить ці змагання, а також приймає більшість регат, які проводяться парусною Федерацією України в олімпійських та неолімпійських класах ».

25 вересня перегони відбулися на Київському морі, а 26 вересня кияни та гості столиці мали змогу спостерігати захоплюючу картину парусної регати з набережних Дніпра та Київських мостів. Недільна гонка стартувала в затоці Оболонь, а фінішувала в Київському крейсерському яхт-клубі нижче залізничного моста.

Анджей Олійник, директор з маркетингу та розвитку продуктів, Спостерігач Правління Platinum Bank, зазначив: «Ми раді підтримати вже добру традицію і повторно стати генеральним спонсором перегонів «Добрий Спомин 2010». У цьому сезоні яхта Odin, партнером якої є Platinum Bank, завоювала безліч кубків, показавши майстерність всього екіпажу. Вітрильний спорт - це величезний командна праця, де від кожного члена команди залежить перемога і результат. Так і в банківській справі - успіх залежить від кожного співробітника - від менеджера у відділенні до генерального директора».

У сезоні 2010 яхта Odin завоювала наступні нагороди: 1 місце регати на призи Героя України Віталія Сацького, 1 місце регати кубка Чорного моря, 1 місце регати на призи Запорізького крейсерського клубу, 1 місце в дивізіоні «Б» WindMaster Regatta, 3 місце на кубку Вадима Гетьмана.

Довідка: 
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент та IFC (дочірня структура Світового Банку).

Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг