Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

28.09.2010

Platinum Bank виступив спонсором регати «Добрий Спомин»Platinum Bank виступив партнером генеральним спонсором ювілейної двадцятої регати «Добрий Спомин» (25-26 вересня).У регаті «Добрий Спомин» взяли участь понад 70 яхт різних типів і класів на чолі з кращими яхтсменами столиці та Київської області. Почесними гостями регати стали Валентин Манкін, триразовий Олімпійський чемпіон, заслужений майстер спорту СРСР, сьогодні головний тренер збірної Італії; Сергій Пічугін, чемпіон світу в класі Soling, заслужений майстер спорту України та Родіон Лука, срібний призер Олімпійських ігор в Афінах, чемпіон світу в класі 49er, заслужений майстер спорту України.

Сергій Поліщук, заступник голови оргкомітету «Добрий Спомин», видавець журналу «Шкіпер» відзначив, що:
«Добрий Спомин» - регата пам'яті яхтсменів і моряків, яких немає з нами, заснована вихованцями парусної секції Київського Палацу піонерів. Багаторічним генеральним спонсором регати є корпорація «ІСА», очолювана Олегом Андреїчевим. Приємно, що ряди спонсорів поповнив і Platinum Bank. Головою оргкомітету «Добрий Спомин 2010» виступив Олег Андреїчев, вихованець Київського Палацу піонерів, майстер спорту СРСР з вітрильного спорту, командор і меценат яхт-клубу «Юніор». Яхт-клуб вже в двадцятий раз проводить ці змагання, а також приймає більшість регат, які проводяться парусною Федерацією України в олімпійських та неолімпійських класах ».

25 вересня перегони відбулися на Київському морі, а 26 вересня кияни та гості столиці мали змогу спостерігати захоплюючу картину парусної регати з набережних Дніпра та Київських мостів. Недільна гонка стартувала в затоці Оболонь, а фінішувала в Київському крейсерському яхт-клубі нижче залізничного моста.

Анджей Олійник, директор з маркетингу та розвитку продуктів, Спостерігач Правління Platinum Bank, зазначив: «Ми раді підтримати вже добру традицію і повторно стати генеральним спонсором перегонів «Добрий Спомин 2010». У цьому сезоні яхта Odin, партнером якої є Platinum Bank, завоювала безліч кубків, показавши майстерність всього екіпажу. Вітрильний спорт - це величезний командна праця, де від кожного члена команди залежить перемога і результат. Так і в банківській справі - успіх залежить від кожного співробітника - від менеджера у відділенні до генерального директора».

У сезоні 2010 яхта Odin завоювала наступні нагороди: 1 місце регати на призи Героя України Віталія Сацького, 1 місце регати кубка Чорного моря, 1 місце регати на призи Запорізького крейсерського клубу, 1 місце в дивізіоні «Б» WindMaster Regatta, 3 місце на кубку Вадима Гетьмана.

Довідка: 
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент та IFC (дочірня структура Світового Банку).

 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку