Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

31.08.2010

Переможці визначені, подарунки вручені, таланти відкриті! 27 серпня в м. Києві в Українському домі  відбулась церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка на тему: «Якою я бачу свою Україну», оголошений редакцією журналу «Довідник кадровика» Видавничого Дому «МЕДІА-ПРО» та підтриманий Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту, а також Міністерством освіти і науки України. Конкурс тривав з 1 березня до 1 серпня 2010 року.

Вся церемонія нагородження стала справжнім святом дитячої творчості, перемоги таланту, художності і майстерності!

«Недаремно організатором такого конкурсу став професійний журнал для кадровиків. Адже успішні і небайдужі кадри варто виховувати змалку! Непросто було відібрати переможців з понад 2000 надісланих на конкурс робіт, які ще можна переглядати на сайті www.kadrovik.ua. Зустрічались справжні професійні малюнки. Учасники конкурсу – дуже талановиті діти з усіх регіонів України. Працювати художній конкурсній комісії було складно, але впевнена, що перемогу здобули найкращі і найдостойніші», - зазначила голова організаційного комітету, головний редактор журналу «Довідник кадровика» Ярослава Паньків.

На переконання представника оргкомітету конкурсу Людмили Циганок, конкурс відбувся недаремно. «У дитячих роботах ми побачили, якою Україна є для найменших її громадян. Можемо сказати, що вони з оптимізмом дивляться у майбутнє, адже переважна більшість малюнків – це мальовничі пейзажі, багата культурна, історична спадщина. Але діти помічають все, і у малюнках присутні і негативні моменти: забруднене середовище, бездомні тварини, діти-сироти. Дякуємо нашим партнерам за допомогу в організації конкурсу – генеральному фінансовому партнеру - Platinum Bank та оператору зв’язку – компанії МТС», - сказала вона.

«В рамках корпоративної соціальної відповідальності нашого банку ми піклуємося про всебічний розвиток дитини. Такі конкурси спонукають відкривати таланти дитини по-новому. Конкурс дитячого малюнку дозволив відчути ті проблеми, які бачать діти. Очевидно, що в сучасний час необхідно розвивати різноманітні знання дитини. Саме тому ми відкриваємо «Платинум Посиденьки», зустрічі у формі бесід та цікавих ігр, де діти дізнаються про гроші. Кожен бажаючий може звернутися за адресою monia@platinumbank.com.ua та запросити «Платинум Посиденьки» в своє місто» , розповіла Вікторія Михно, начальник відділу зв’язків з громадськістю. 

Відвідувачі заходу мали змогу оглянути експозицію із 50 робіт, відібраних шляхом онлайн - голосування, з яких комісія на чолі з Ксенією Симоновою (переможницею «Україна має талант») обрала 12.

Перемогу здобули: Присяжнюк Ярославна (м. Житомир), Гарін Тихон (м. Львів), Зайцева Маша (м. Харків), Єфремов Альоша (м. Краматорськ, Донецька обл.), Андріївський Ростислав (м. Львів) – в молодшій віковій категорії (5-9 років) та Часовітіна Анастасія (м. Євпаторія, АР Крим), Гриць Алла (м. Переяслав-Хмельницький, Київська обл.), Єфремова Анастасія (м. Краматорськ, Донецька обл.), Сулаєва Ксенія (м. Рубіжне, Луганська обл.),Сотнікова Христина (м. Мерефа, Харківська обл.) – старша вікова категорія (10-16 років).
           
Гран-прі здобули Неклюдова Лада (м. Дніпропетровськ)  та Волошин Олександр (м. Охтирка, Сумська обл.).
           
Нагороджено також переможців у спеціальних номінаціях – від Ксенії Симонової та партнера конкурсу – фонду Р. Ахметова «Розвиток України», що запровадив окрему номінацію для дітей, які виховуються в інтернатних закладах.

Переглянувши малюнки фіналістів, переможців та учасників конкурсу, можна впевнено стверджувати, що діти – дзеркало, в якому можна побачити все, що відбувається в суспільстві. Підводячи підсумки конкурсу, організатори запевнили, що можна з оптимізмом дивитись у майбутнє, оскільки діти намалювали свою країну квітучою, багатою, щасливою, не дивлячись, навіть, на всі негативи, які подекуди зустрічались в малюнках.
         
Згодом найкращі малюнки учасників можна буде побачити в щорічному настінному перекидному календарі на 2011 рік, який вже готує до друку редакція журналу-організатора «Довідник кадровика».       

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку