Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Прес-релізи

19.08.2010

Platinum Bank продовжує «Памперс-лихоманку»13 серпня представники Platinum Bank за доброю традицією провідали свої підшефні дитячі будинки, а також багатодітну сім'ю у Києві. Співробітники банку відвідали дитячі установи в Харкові, Фастові, Боярці та Києві, передавши тримісячний запас памперсів кожній з установ. 

Банк активно розвиває свою корпоративну соціальну відповідальність, і на постійній основі надає підтримку дитячим будинкам. У рамках проекту «Памперс-лихоманка» ми передали запас памперсів Харківському обласному будинку матері та дитини, м. Люботин, Київському обласному центру «Мати і дитина разом», м. Фастів, Боярському спеціалізованому дитячому будинку. Крім цього банк надає допомогу багатодітній родині матері-одиначки Лесі Михайлівні Гіптенко, яка сама виховує 5 дітей. 

«Наша соціальна відповідальність стала частиною життя банку. І допомога дитячим будинкам - її невід'ємна частина. Сподіваємося, що наш приклад стане показовим і в бізнес-сегменті з'явиться більше соціально активних учасників. Ми вдячні компанії Kimberly Clark, яка надала додаткову допомогу 82 дітям з дитячих будинків», говорить Вікторія Михно, начальник відділу зв'язків з громадськістю Platinum Bank. 

Дану акцію підтримала компанія Kimberly Сlark. Компанія надала партію підгузків Huggies, які також були відправлені в дитячі будинки і стали приємним сюрпризом для вихователів та дітей. 

«Наша компанія завжди рада брати участь у подібних акціях. Адже будь-яка допомога, яка надається дітям - це благородно та гідно. А ці діти дійсно мають потребу в ній. Ми будемо раді і надалі нашій спільній співпраці з Platinum Bank у подібних заходах», коментує Катерина Романенко, менеджер проекту допомоги дитячим будинкам компанії« Кімберлі-Кларк.»

Довідка:  
Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент та IFC (дочірня структура Світового Банку). 

Компанія «Кімберлі-Кларк» (www.kimberly-clark.ru) - американська компанія, яка виробляє і поширює засоби дитячої, жіночої та сімейної гігієни. Серед споживчих брендів «Кімберлі-Кларк», які добре відомі в Україні, - підгузки та вологі дитячі серветки "Huggies", дитячі одноразові трусики "Pull-Ups", серветки в коробках, туалетний папір, одноразові носові хусточки і сервірувальні серветки під маркою "Kleenex",засоби жіночої гігієни під маркою "Kotex".


Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг