Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

19.08.2010

Platinum Bank продовжує «Памперс-лихоманку»13 серпня представники Platinum Bank за доброю традицією провідали свої підшефні дитячі будинки, а також багатодітну сім'ю у Києві. Співробітники банку відвідали дитячі установи в Харкові, Фастові, Боярці та Києві, передавши тримісячний запас памперсів кожній з установ. 

Банк активно розвиває свою корпоративну соціальну відповідальність, і на постійній основі надає підтримку дитячим будинкам. У рамках проекту «Памперс-лихоманка» ми передали запас памперсів Харківському обласному будинку матері та дитини, м. Люботин, Київському обласному центру «Мати і дитина разом», м. Фастів, Боярському спеціалізованому дитячому будинку. Крім цього банк надає допомогу багатодітній родині матері-одиначки Лесі Михайлівні Гіптенко, яка сама виховує 5 дітей. 

«Наша соціальна відповідальність стала частиною життя банку. І допомога дитячим будинкам - її невід'ємна частина. Сподіваємося, що наш приклад стане показовим і в бізнес-сегменті з'явиться більше соціально активних учасників. Ми вдячні компанії Kimberly Clark, яка надала додаткову допомогу 82 дітям з дитячих будинків», говорить Вікторія Михно, начальник відділу зв'язків з громадськістю Platinum Bank. 

Дану акцію підтримала компанія Kimberly Сlark. Компанія надала партію підгузків Huggies, які також були відправлені в дитячі будинки і стали приємним сюрпризом для вихователів та дітей. 

«Наша компанія завжди рада брати участь у подібних акціях. Адже будь-яка допомога, яка надається дітям - це благородно та гідно. А ці діти дійсно мають потребу в ній. Ми будемо раді і надалі нашій спільній співпраці з Platinum Bank у подібних заходах», коментує Катерина Романенко, менеджер проекту допомоги дитячим будинкам компанії« Кімберлі-Кларк.»

Довідка:  
Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент та IFC (дочірня структура Світового Банку). 

Компанія «Кімберлі-Кларк» (www.kimberly-clark.ru) - американська компанія, яка виробляє і поширює засоби дитячої, жіночої та сімейної гігієни. Серед споживчих брендів «Кімберлі-Кларк», які добре відомі в Україні, - підгузки та вологі дитячі серветки "Huggies", дитячі одноразові трусики "Pull-Ups", серветки в коробках, туалетний папір, одноразові носові хусточки і сервірувальні серветки під маркою "Kleenex",засоби жіночої гігієни під маркою "Kotex".


 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку