Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

04.08.2010

Топ-менеджемент Platinum Bank озеленив парк Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Ломоносова30 липня 2010 вище керівництво банку провело благоустрій на території парку Національного Інституту серцевосудинної хірургії ім. М.М.Ломоносова. Весь керівний склад банку протягом декількох годин приводили в порядок клумбу, висаджували квіти та фарбували лавки для пацієнтів та їх родичів.

Розуміючи, наскільки важливо для пацієнтів та відвідувачів інституту серцевосудинної хірургії спокійна та гармонійна обстановка, керівництво банку прийняло рішення допомогти сусідам і не тільки зайнялося фарбуванням лавок, які знаходяться в невеликому парку біля інституту,а також посадили безліч різноманітних квітів.

«У рамках нашої стратегії соціальної відповідальності ми дотримуємося принципів програми Go green, які поширюються не тільки на наші дії всередині офісу, але також стають нормою життя і поза банком. Ми вважаємо, що подібні акції йдуть на користь нашому суспільству та навколишньому середовищу, і у великій мірі працюють на «згуртування» команди та всього колективу працівників банку. Надалі ми плануємо залучати інших співробітників банку до подібних заходів», коментує Денис Бродський, HR Директор, Член Правління Platinum Bank.

«Для наших пацієнтів дуже важлива гармонія і відчуття прекрасного навколо. Я вважаю, що підготовка хворого до складної операції на серці, а потім і його відновлення у післяопераційний період багато в чому залежить саме від психологічного фактору. І мені дуже приємно, що настільки зайняті люди знайшли час і можливість приділити увагу нашому інституту. Не приховую, що мене здивував вибір того, яким чином Platinum Bank висловив нам свою допомогу: вище керівництво таких фінансових структур звичайно занадто зайнято, щоб займатися простим фарбуванням лавок і висаджуванням квітів. Я сподіваюся, що вони отримали не менше задоволення, ніж наші пацієнти. Якби подібних акцій було більше, то можливо у нас, у докторів, було б менше роботи - і було б більше здорових людей!», сказав Сергій Сіромаха, Головний лікар Національного Інституту серцевосудинної хірургії ім. М.М. Ломоносова.

Довідка: 
Platinum Bank – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент та IFC (дочірня структура Світового Банку). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку