Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Прес-релізи

20.07.2010

Platinum Bank впровадив систему віддаленого консультування клієнтівPlatinum Bank надає послугу віддаленого консультування своїм клієнтам. Відвідувач корпоративного сайту банку може залишити заявку на отримання консультації щодо кредиту або депозиту. Оператори банку протягом двох робочих годин надають консультацію та, за бажанням клієнта, призначають зустріч у відділенні банку.

Анджей Олейник, Директор з маркетингу та розвитку продуктів, зазначив: «Банк дійсно робить конкретні кроки назустріч клієнтам. Розробляючи систему віддаленого консультування, ми працюємо за принципом «де завгодно, коли зручно». Ми прагнемо спілкуватися з клієнтом на зручній для них території і на теми, які їх цікавлять. До того ж для комфортності клієнтів восени ми плануємо запустити Інтернет-банкінг, що дозволить у будь-який час керувати своїми фінансами».

За результатами пілотного періоду даної системи кожен другий клієнт, який отримав консультацію банка, прийняв рішення рішення оформити депозит. Також віддалене консультування щодо персонального кредиту готівкою має велику популярність серед відвідувачів сайту Platinum Bank.

Дане рішення спрямоване на економію часу клієнта. Таким чином, для попереднього вибору продукту, який цікавить клієнта, і отримання кваліфікованої консультації немає необхідності приїжджати у відділення банку. Клієнт може прийняти рішення в домашніх умовах, без поспіху.

Довідка: 
Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент та IFC (дочірня структура Світового Банку).Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг