Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

29.06.2010

Platinum Bank виходить в соціальні мережі24 червня Platinum Bank з'явився в соціальних мережах. Банк відкриває сторінки на Вконтакте, Facebook, Twitter, Livejournal, на яких буде розповідати про те, як грамотно поводитися з грошима, давати фінансові поради та відповідати на запитання.

На сторінках соціальних мереж Вконтакте, Facebook, Twitter, Livejournal експерти Platinum Bank будуть розповідати клієнтам про те, як грамотно поводитися з грошима, давати фінансові поради, ділитися цікавими фінансовими новинами. Кожен зареєстрований користувач, якого цікавлять питання щодо збереження та примноження своїх коштів, зможе скористатися порадами фахівців банку.
Банк прагне до побудови партнерських відносин зі своїми клієнтами, тому робить все для задоволення актуальних потреб і побажань сучасного споживача.

«Сьогодні наше суспільство стає все більш мобільним і стрімким. У багатьох просто не вистачає часу прийти у відділення банку та поставити питання чи прояснити будь-яку проблему, тому ми вирішили піти назустріч нашим клієнтам і «увімкнули режим он-лайн». Тепер кожен «мешканець Інтернету» отримає можливість особисто поспілкуватися з представниками банку, які нададуть грамотну консультацію і дадуть відповідь на всі питання», коментує Вікторія Михно, Начальник відділу зв'язків з громадськістю Platinum Bank.

Platinum Bank також став одним з піонерів серед банків, що працюють на території України, і відкрив реаліті-блог Анджея Олійника, Директора з маркетингу та розвитку продуктів, Наглядача Правління Platinum Bank. У своєму блозі Анджей буде ділитися цікавими нюансами процесу розробки та впровадження такого сервісу як «Інтернет-банкінг». На сьогоднішній день це одна з найактуальніших банківських послуг, що дозволяє клієнтам здійснювати операції зі своїми грошовими рахунками на відстані.

«Інтернет банкінг - актуальна тема. На заході ця послуга дуже розвинена - більшість клієнтів фізично зустрічають свого банкіра в кращому випадку 1 раз на квартал, а деякі навіть ніколи його не бачать. Але в нашій країні ринок тільки зароджується. Я впевнений, що цей блог буде цікавий як звичайним користувачам, так і фахівцям - журналістам, розробникам, підприємцям, співробітникам банків. Є кілька рішень на ринку, але вони ще відстають від того, що можна назвати справжнім інтернет-банкінгом. Саме тому і ми вирішили писати - ми б хотіли зробити щось краще! Читайте наші фінансові поради в соціальних мережах, стежте за моїм блогом і допомагайте нам порадами по інтернет-банкінгу. Я впевнений, разом ми зробимо продукт, про який мріє кожен», - говорить Анджей Олійник, Директор з маркетингу та розвитку продуктів, Наглядач Правління Platinum Bank.

 

Довідка:
Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) - спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент та IFC (дочірня структура Світового Банку). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку