Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

24.06.2010

Platinum Bank відкриває комп’ютерний світ для дітей24 червня 2010 року завдяки Platinum Bank відбулося одночасне відкриття трьох комп’ютерних класів у Харкові, Самборі (Львові) та Одесі. До дня молоді в трьох дитячих домах та інтернат-школах Platinum Bank обладнав комп’ютерні класи меблями та ноутбуками. Заклади, які стали щасливими власниками ноутбуків, обиралися, зважаючи на потреби вихованців.

Так, Харківський центр реабілітації молодих інвалідів та членів їх сімей отримав комп’ютерний клас, обладнаний на 8 робочих місць для молоді з обмеженими можливостями. Це вже другий комп’ютерний клас, який було відкрито завдяки Platinum Bank у Харкові. У 2009 році банк обладнав клас для дітей та молоді з вадами слуху в ДК культури УТОГ.

У місті Самбір під Львовом дитячий будинок «Любисток» отримав 6 ноутбуків. В Одесі у загальноосвітній школі-інтернаті для дітей-сиріт та дітей, позбавлених опіки було відкрито комп’ютерній клас, обладнаний на 5 робочих місць.

«Platinum Bank розуміє, як важливо бути освіченою і грамотною людиною. Особливо зараз, коли темп нашого життя стає все швидше й інтенсивніше. Тому ми хочемо, щоб кожна дитина мала можливість знайти себе в цьому житті та зайняти відповідне положення, вирости освіченою особистістю. Один з напрямків роботи нашого банку щодо корпоративної соціальної відповідальності - «Спільнота» - включає в себе багато проектів, які допомагають дітям різного віку та їх батькам. Тому в межах нашої програми ми створили проект «Комп'ютерний світ для дітей», щоб допомагати дітям розвиватися і вчитися, маючи при цьому можливість користуватися сучасними досягненнями та технологіями. Ми раді до дня молоді подарувати ці комп’ютери, і сподіваємось, що вони будуть дійсно корисними», прокоментувала Вікторія Михно, начальник відділу по зв'язках з громадськістю Platinum Bank.

Завдяки Platinum Bank у дітей з різних куточків України з’явилася можливість навчитися працювати з комп’ютером працювати та підготуватись до вступу у доросле життя.

Банк дотримується принципу рівності: усі мають рівні права та можливості, і діти з дитячих будинків не є виключенням. Вони мають право на достойну освіту та можливості гідного працевлаштування. Адже у їх руках майбутнє нашої країни, і зараз саме від нас залежить, як ми виховаємо це «майбутнє».

Довідка:
Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент та IFC (дочірня структура Світового Банку).

 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку