Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

09.06.2010

П'ятикілометровий пробіг добра від Platinum BankКоманда з 36 співробітників банку стала учасниками щорічної спортивно-добродійної акції "Пробіг під каштанами 2010", організованою для підтримки Науково-практичного центру кардіології та кардіохірургії дітей раннього віку МЗ України.

Усього в пробігу було зареєстровано 63 команди, чисельність учасників перевищила 15 100 чоловік, завдяки чому було встановлено новий рекорд - "Наймасовіша спортивно-добродійна акція" (зафіксовано та підтверджено офіційними представниками Книги рекордів України).

Результати марафону та сума, яка буде передана на розвиток центру кардіології та кардіохірургії МЗ України, були оголошені на прес-конференції, що проходила 8 червня в дитячому Кардіоцентрі. Цей рік став рекордним не лише по кількості учасників, але також і по сумі зібраних коштів - 420 000 грн.

"Корпоративна соціальна відповідальність є стратегічно важливою складовою Platinum Bank. Ми не лише підтримуємо добродійні акції, але також робимо посильний внесок у розвиток цього напряму і створюємо свої проекти, "прищеплюючи" почуття соціальної відповідальності кожному працівникові банку. Ми раді, що 30 травня наші співробітники активно підтримали цей добродійний марафон. Наша команда, на чолі з Тоддом Эспосіто, фінансовим директором, членом Правління Platinum Bank пробігли "п'ятикілометрову дистанцію добра", прокоментувала Вікторія Міхно, начальник відділу по зв'язках з громадськістю.

На кошти, зібрані цього року дитячий Кардіоцентр придбає апарат екстракарпоральної мембранної оксигєнації або, як його називають лікарі, апарат «штучного серця», який на сьогодні є єдиним в Україні. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку