Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Прес-релізи

09.06.2010

П'ятикілометровий пробіг добра від Platinum BankКоманда з 36 співробітників банку стала учасниками щорічної спортивно-добродійної акції "Пробіг під каштанами 2010", організованою для підтримки Науково-практичного центру кардіології та кардіохірургії дітей раннього віку МЗ України.

Усього в пробігу було зареєстровано 63 команди, чисельність учасників перевищила 15 100 чоловік, завдяки чому було встановлено новий рекорд - "Наймасовіша спортивно-добродійна акція" (зафіксовано та підтверджено офіційними представниками Книги рекордів України).

Результати марафону та сума, яка буде передана на розвиток центру кардіології та кардіохірургії МЗ України, були оголошені на прес-конференції, що проходила 8 червня в дитячому Кардіоцентрі. Цей рік став рекордним не лише по кількості учасників, але також і по сумі зібраних коштів - 420 000 грн.

"Корпоративна соціальна відповідальність є стратегічно важливою складовою Platinum Bank. Ми не лише підтримуємо добродійні акції, але також робимо посильний внесок у розвиток цього напряму і створюємо свої проекти, "прищеплюючи" почуття соціальної відповідальності кожному працівникові банку. Ми раді, що 30 травня наші співробітники активно підтримали цей добродійний марафон. Наша команда, на чолі з Тоддом Эспосіто, фінансовим директором, членом Правління Platinum Bank пробігли "п'ятикілометрову дистанцію добра", прокоментувала Вікторія Міхно, начальник відділу по зв'язках з громадськістю.

На кошти, зібрані цього року дитячий Кардіоцентр придбає апарат екстракарпоральної мембранної оксигєнації або, як його називають лікарі, апарат «штучного серця», який на сьогодні є єдиним в Україні.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг