Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

03.06.2010

Platinum Bank виступив спонсором і став чемпіоном за абсолютним часом щорічної регати Кубок Вадима ГетьманаНаприкінці травня 2010 року пройшла щорічна регата на Кубок Вадима Гетьмана 2010. Це найпрестижніші перегони в Україні, які проводяться протягом останніх 11 років. Platinum Bank виступив спонсором регати і став чемпіоном за абсолютним часом протягом п'ятиденних перегонів, зайнявши третє місце після застосування гоночних коефіцієнтів. У регаті взяли участь чотири екіпажі на чолі з професійними спортсменами вітрильного спорту, а також представниками преси. Команду Platinum Bank на гонці представив Грег Краснов, генеральний директор PlatinumBank, на яхті X35 Odin.

«Для нас велика честь брати участь у перегонах такого масштабу. Вітрильний спорт, як ніякий інший, сприяє розвитку кращих людських якостей. Тренуючи свою витримку, організованість і вміння швидко реагувати в нестандартних ситуаціях під час гонок, мипереносимо ці якості в повсякденну банківську роботу. Це ті принципи відповідальності, які ми використовуємо в нашому банку, покращуючи, таким чином, роботу банку і пропонуючи клієнтам дійсно надійність вищої проби », поділився Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank.

В урочистій церемонії закриття перегонів брали участь представники організаційного комітету, міністр у справах сім'ї, молоді та спорту, суддівський комітет. У ході церемонії Грег Краснов був нагороджений сертифікатом «Глядацьких симпатій» від чоловічого журналу «Вепр».

Фотографії перегонів ви можете знайти за цим посиланням http://www.platinumbank.com.ua/view.photo/mode.view/id.29/.

Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) - спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент та IFC (дочірня структура Світового Банку). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку