Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

12.05.2010

Platinum Bank представляє консолідовані IFRS результати за 2009 рікPlatinum Bank закінчив 2009 фінансовий рік з консолідованим чистим прибутком у розмірі 8,7 мільйонів доларів США в порівнянні з консолідованим чистим збитком за 2008 рік у розмірі 4,9 мільйона доларів США. За підсумками 2009 року адекватність капіталу Platinum Bank склала 45,4%, а прибутковість на капітал (ROE) досягла 9%. Співвідношення витрат до прибутковості банку (cost to income) склало 47%.

Консолідована звітність за міжнародними стандартами (IFRS) за 2009 рік підготовлена аудиторською компанією Deloitte & Touche. У той час як більшість українських банків через необережний підхід до кредитування під час підйому економіки в кризовий 2009 рік переживали важкі часи, консервативний підхід, який використовував Platinum Bank, дозволив банку заробити істотний прибуток.

Грег Краснов, Генеральний директор Platinum Bank, зазначив: «2009 рік показав успішність обраної стратегії ведення бізнесу. У той час коли банки зупиняли кредитування і проходили процес банкрутства, Platinum Bank ні на один день не зупиняв кредитування. Зараз ми входимо в топ-3 гравців ринку споживчого кредитування в Україні. У 2010 році ми плануємо значно розширити мережу наших відділень і збільшити кредитний і депозитний портфелі».

Тодд Еспосіто, Фінансовий директор, член Правління Platinum Bank, додав: «Фінансова стабільність і відповідальність у всіх сферах діяльності є пріоритетами для нашої бізнес-стратегії. Правильне управління ризиками та оптимізація витрат відображається в ефективній роботі банку в кризові часи. Так, у другій половині 2010 року Platinum Bank планує запустити новий бізнес напрямок кредитування середнього та малого бізнесу і перезапустити іпотечне кредитування на споживчі цілі. Ми віримо, що наші нові ініціативи допоможуть підтримати розвиток української економіки».

Детальний фінансовий звіт за 2009 рік (IFRS) можна знайти на корпоративному сайті банку за посиланням: http://www.platinumbank.com.ua/view.auditfs/.

Довідка:
Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активи Platinum Bank склали 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank являються міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент і IFC (дочірня структура Світового Банку).


 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку