Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

22.04.2010

Platinum Bank представляє результати 2009 року і плани 2010 року22 квітня 2010 року відбувся прес-брифінг «Platinum Bank представляє результати 2009 року і плани 2010 року», в рамках якого пройшло офіційне відкриття нового Головного офісу банку і відділення в Києві за адресою вул. Амосова, 12 (бізнес-центр «Горизонт Парк»). В прес-конференції взяли участь: Грег Краснов, Генеральний директор Platinum Bank; Тодд Еспосіто, Фінансовий директор, член Правління Platinum Bank; Пітер Барчак, Директор з ризику, член Правління Platinum Bank; Олена Франковська, Директор з продажів, член Правління Platinum Bank; Денис Бродський, HR директор, член Правління Platinum Bank; Олена Петренко, Директор з комплайанс, Наглядач Правління Platinum Bank; Анджей Олейник, Директор з маркетингу та розвитку продуктів, Наглядач Правління Platinum Bank.

Під час прес-брифінгу були оголошені підсумки 2009 року та представлені плани на 2010 рік по всім бізнес напрямкам. В ході офіційного відкриття відділення банку стартувала спільна акція «Займайтесь спортом, поки ваші гроші працюють» зі спорт- комплексом Sport Life для депозитних клієнтів банку.

Грег Краснов, Генеральний Директор Platinum Bank, відмітив: «2009 рік став гарною перевіркою на міцність. Ми прийняли рішення зробити ребрендинг та на ділі показали, що це можливо. Ми видавали кредити та залучали депозити, наш депозитний портфель на кінець 2009 року збільшився в 3,7 рази. В 2010 році нашим завданням є органічний розвиток мережі: 50 відділень з відкриттям нових регіонів – Дніпропетровськ, Запоріжжя; значне збільшення кредитних та депозитних портфелів – на 52% та 205% відповідно. А до 2013 року ми хочемо увійти в топ-20 банків по депозитному портфелю фізичних осіб».

Тодд Еспосіто, Фінансовий директор, член Правління Platinum Bank, прокоментував: «Ми досягли рекордних показників прибутковості в кризовий рік – 9% ROE. Такі показники дозволяють нам розвиватися та реалізовувати дві основні задачі: дохідність та відповідальність. В минулому році ми провели декілька пілотних благодійних проектів, які в цьому році виросли в стратегію по соціальній відповідальності бізнесу за 4-ма напрямками: корпоративне управління, співробітники, навколишнє середовище та співтовариство. Я неймовірно радий, що всі наші проекти знаходять підтримку як серед керівництва, так і серед співробітників».

Пітер Барчак, Директор з рику, член Правління Platinum Bank, підкреслив: «Консервативна політика оцінки ризиків та активне співробітництво з Кредитним Бюро на практиці показують свою успішність. За нас говорять цифри: на кінець 2009 року ми реструктуризували лише 19% нашого іпотечного портфелю; рівень прострочення по іпотечним кредитам склав 5% (знизився на 20% в порівнянні з груднем 2008 року), а рівень прострочення по споживчим кредитам – 8% (знизився на 40% в порівнянні з груднем 2008 року). Ці показники свідчать про повернення до докризових показників якості портфелю».

Олена Франковська, директор з продажів, член Правління Platinum Bank, повідомила: «Комплексне управління банком дозволяє нам не лише пропонувати клієнтам цікаві продукти (кредити та депозити), але й активно розширювати свою присутність у всіх регіонах України для більшої доступності клієнтам. У 2010 році ми відкриваємо 44 нових відділення, що в результаті становитиме 50 відділень у містах-мільйонниках. До того ж, ми плануємо збільшити мережу наших пунктів видач споживчих кредитів на 50%. Ми раді відкрити цікаву акцію спільно зі спорт комплексом Sport Life в Києві для наших клієнтів, яка подарує можливість клієнтам займатися спортом на більш вигідних умовах».

Олександр Молодиця, віце-президент Групи компаній Sport Life пояснив: «Наша спільна акція подарує депозитними клієнтам Platinum Bank можливість займатися фітнесом в наших спорт комплексах у Києві на спеціальних умовах. Акція буде проходити з 22 квітня по 22 липня 2010 року. У рамках даної акції клієнти банку зможуть отримати сертифікат на знижку до 150 у.о. Ми впевнені, що дана акція матиме успіх і, безумовно, принесе користь клієнтам банку».

Денис Бродський, HR директор, член Правління Platinum Bank, підкреслив: «Як новий член команди Platinum Bank, я бачу для себе основне завдання - створити розвиваючу атмосферу, яка сприятиме натхненню персоналу і формувати гордість за свій банк. Для мене важливо налагодити внутрішню комунікацію так, щоб корпоративна культура банку стала невід'ємною частиною поведінки співробітника. А цінності банку - відданість ідеї, надійність, комунікабельність, ефективність, чесність та інноваційність - інтегрувалися в щоденну роботу колективу».

Олена Петренко, Директор з комплайанс, Наглядач Правління Platinum Bank, зазначила: «Platinum Bank в своїй діяльності дотримується принципів прозорості та відповідності вимогам регулятора. Згідно з вимогами Закону України «Про акціонерні товариства» на даний момент банк знаходиться на стадії зміни організаційно-правової форми з Відкритого акціонерного товариства в Публічне акціонерне товариство. Для нас це логічний крок, який показує нашу повну відкритість до клієнта».

Анджей Олейник, Директор з маркетингу та розвитку продуктів, Наглядач Правління Platinum Bank, повідомив: «Багатьом здавалося, що ребрендінг у 2009 році - це виклик. Але робота нашої команди показала правильність цього рішення. У 2010 році перед нами стоять ще більш амбітні задачі - ми виводимо не тільки нові продукти (карти, кредити під заставу нерухомості), але й розвиваємо нові бізнес-напрямки - середній та малий бізнес; он-лайн послуги - Internet banking та власну мережу банкоматів. Впевнений, що у всіх наших продуктах ми зможемо донести клієнту обіцянку нашого бренду - надійність вищої проби, тобто гарну якість обслуговування».

Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активы Platinum Bank склали 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank являються міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент і IFC (дочірня структура Світового Банку). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку