Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

07.04.2010

Platinum Bank стане Публічним акціонерним товариством6 квітня 2010 року відбулись загальні збори акціонерів Platinum Bank. В ході зібрання акціонерів було прийнято рішення про внесення змін в Устав Platinum Bank. Зміни були визвані необхідністю приведення Уставу банку у відповідність до вимог Закону України "Про акціонерні товариства", а саме зміни назви організаційно-правової форми з Відкритого акціонерного товариства в Публічне акціонерне товариство, а також виконання інших вимог даного Закону.

Крім того, в новому Уставі закріплено нове місцезнаходження головного офісу Platinum Bank (м. Київ, вул. Амосова, 12, БЦ "Горизонт Парк"), а також нова назва холдингової компанії – Pt Platinum Public Limited (раніше - IMB Group Public Limited).

Грег Краснов, Генеральний директор Platinum Bank, відмітив: «Внесення змін в устав є завершальним етапом формування Platinum Bank як цілісного бренду, який відкритий для спілкування з клієнтами та впроваджує принципи прозорості ведення бізнесу на банківському ринку України».

Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активы Platinum Bank склали 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank являються міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент і IFC (дочірня структура Світового Банку). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку