Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

31.03.2010

До дня матері та дитини Platinum Bank запускає «Памперс-лихорадку»До дня матері та дитини, а також до світлого свята Пасхи Рlatinum Bank реалізує проект «Памперс-лихорадка» в чотирьох містах України: Київ, Харків, Фастів та Боярка. Банк забезпечує центри трьохмісячним запасом памперсів, одягом, а також пасхальними корзинами з солодощами. Platinum Bank продовжує розширювати свою програму соціальної відповідальності.

Проект «Памперс-лихорадка» став доброю традицією, і користується великою популярністю серед працівників банку. Традиційно, Platinum Bank допомогає 3 дитячим будинкам: Харківський обласний Люботинський будинок матері та дитини, в якому проживають 7 матерів одиначок і 10 діток, Київський обласний центр «Мати та дитина разом» в Фастові, де знаходяться 7 мам з дітками до 1,5 років, а також Боярський спеціалізований дитячий будинок, в якому проживають 60 дітей до 6 років. В центри були передані необхідні засоби гігієни, солодощі для старших діток та мам малюків, а також одяг. До того ж, Platinum Bank надав допомогу багатодітній родині Гіптенко Л.М.

«Підтримка з боку Platinum Bank стала доброю традицією, завдяки якій ми можемо більш впевнено дивитись в майбутнє», - прокоментувала Тетяна Фоменко, директор Київського Центру «Мати і дитина разом».

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, відмітив: «Допомагаючи центрам матері та дитини, ми, в першу чергу, допомагаємо самі собі, піклуючись про наше майбутнє – про дітей. Потрібно культивувати корпоративну соціальну відповідальність на бізнес арені, тільки так ми зможем побудувати гідне майбутнє для нас та наших дітей».

Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. На 1.1.10 консолідовані активы Platinum Bank склали 1,5 млрд. грн. Основними акціонерами Platinum Bank являються міжнародні інвестиційні фонди Horizon Capital, East Capital Financials Fund, Менеджмент і IFC (дочірня структура Світового Банку). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку