Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

25.02.2010

Platinum Bank розширює Правління банкуPlatinum Bank оголосив про розширення Правління і призначення в нього трьох нових членів – Дениса Бродського на посаду HR Директора, Рональда Хукмана на посаду Операційного Директора, і Анджея Олійника, на посаду Директора з Маркетингу та Развитку Продуктів.

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, відмітив: «Завдяки нашій високій ліквідності та капіталізації в цей кризовий час ми бачимо можливості там, де наші конкуренти бачать поблеми. І ми ставимо перед собою агресивні цілі з розвитку. Для виконання даних цілей ми прийняли рішення посилити нашу Топ-команду на трьох, ключових для нашого майбутнього росту напрямках: Персонал, Операції/ІТ та Маркетинг. Ми завжди прагнемо того, щоб наша діяльність базувалась на самих високотехнологічних західних підходах, тому мені особливоо приємно відмітити, що дані назначення розширюють кількість країн представлених в нашому правлінні до п’яти націй».

Денис Бродський має 12-річний досвід роботи в області управління людськими ресурсами в провіднх міжнародних та вітчизняних компаніях (Reemtsma Україна, GlaxoSmithKline Україна-Кавказ-Середня Азія, VAB Group, Інтерпайп/EastOne). В Platinum Bank буде відповідати за впровадження комплексної системи управління персоналом, організаційне планування та розвиток, підбір, навчання та розвиток персоналу, управління якістю роботи та винагородження працівників, розвитком внутрішніх комунікацій банку.

Рональд Хукман спеціаліст з більш ніж 15-річним міжнародним досвідом роботи в Данії, Германії, на ринках Центральної та Південної Європи, Центральної Азії. Має великий досвід в операційній сфері, в таких сферах, як: IT системи, розробка стратегій, інфраструктура, системи непереривності бізнесу та відновлення роботоспроможності, фінансова звітність та внутрішній аудит. В Platinum Bank стратегічним завданням Рональда буде розвиток інфраструктури банку, розробка та підтримка простих, структурованих та контрольованих процесів.

Анджей Олійник має 9-и річний досвід роботи в міжнародних організаціях Польщі та України. В Platinum Bank буде відповідати за розвиток бренду та підвищення рівня впізнаваємості банку, розвиток продуктової лінійки банківських продуктів, підвищення рівня задоволеності клієнтів якістю обслуговування в банку.

Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) (раніше «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit) надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів продажу по всій території України. На 1.1.09 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,4 млрд. грн. Platinum Bank займає 1-е місце серед великих українських банків по капіталізації (відношення консолідованого акціонерного капіталу/активів) та 34-е місце в рейтингу українських банків по рівню консолідованого акціонерного капіталу. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні управляючі компанії, серед яких: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочірня структура Світового Банку).

 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку