Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

05.02.2010

В Одесі відкрилось перше відділення Platinum Bank4 лютого 2010 року в Одесі відбулась урочиста церемонія відкриття першого в місті відділення міжнародного роздрібного банку Platinum Bank.

В церемонії взяли участь секретар Одеської міської ради Олександр Прокопенко, генеральний директор Platinum Bank Грег Краснов, директор з продажу і член правління Platinum Bank Олена Франковська, партнери банку та представники ЗМІ. Крім того, почесними гостями урочистого відкриття стали перші клієнти Одеського відділення Platinum Bank Ксенія Лук’янова та Віталій Кеслер.

Виступаючи перед учасниками заходу, секретар Одеської міської ради Олександр Прокопенко, акцентував увагу на тому, що «… надійність у всі часи була головним критерієм «якості» банків, а криза стала для банківської системи України в деякій мірі критерієм відбору та приводом довести свою життєздатність. Platinum Bank, безумовно, є прикладом такої структури, що не тільки впевнено розвивається, але і справді є надійної фінансовою структурою».

Генеральний директор Platinum Bank Грег Краснов підкріпив фактами і цифрами, зрозумілу одеським градоначальником тему довіри до банківської системи: «Надійність нашого банку підкріплена багатьма факторами. Консолідований капітал складає 103 млн. доларів США. Капіталізація Platinum Bank в 4,7 рази перевищує нормативи НБУ, ліквідність - в 19 раз. Ми – єдиний банк в Україні, що отримав довіру всіх Міжнародних фінансових організацій (IFI) – OPIC, IFC, FMO, EBRD (Європейський Банк Реконструкції та Розвитку) і фінансування в формі кредитів або капіталу на суму більше 140 млн. доларів США».

Олена Франковська, Директор з продажу, член правління Platinum Bank в своєму виступі відмітила, що Одеса історично являється одним з центрів фінансової активності України, тому відкриття саме в цьому місті відділення Platinum Bank – це серйозний крок на шляху його успішного розвитку: «У нас є відділення в ключових регіонах України, а тепер і в Одесі. Крім того, ми володіємо мережею з більше 550 пунктів продажу по всій Україні. Ми маємо наміри укріпляти та посилювати нашу мережу і надалі. При цьому ми, звичайно, розглядаємо можливість подальшого збільшення числа точок обслуговування і в Одесі».

Начальник Одеського відділення Platinum Bank Наталія Єгорова більш детально зупинилась на послугах, які банк пропонує своїм клієнтам: «Ми готові надавати клієнтам нові умови кредитування, особливо кредити готівкою в розмірі до 75 тис. гривень, різні типи депозитних продуктів (депозит «Знайомство», термін якого складає 14 днів, депозит «Вільні кошти», який дозволяє поповнювати депозит і частково знімати збереження і т.д.).

Більш детальну інформацію про продукти клієнти можуть отримати, звернувшись до наших менеджерів. Наші двері завжди відкриті для всіх».

По закінченню урочистої частини представники керівництва Platinum Bank відповіли на питання журналістів. Закінчилася церемонія відкриття невеликим фуршетом та веселою вікториною, всі питання якої стосувалися платини - найдорогоціннішого металу, що є частиною назви банку.

Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) (раніше «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit) надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів продажу по всій території України. На 1.1.09 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,4 млрд. грн. Platinum Bank займає 1-е місце серед великих українських банків по капіталізації (відношення консолідованого акціонерного капіталу/активів) та 34-е місце в рейтингу українських банків по рівню консолідованого акціонерного капіталу. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні управляючі компанії, серед яких: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочірня структура Світового Банку).

 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку