Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

24.12.2009

Platinum Bank дарує дітям новорічні дива18 грудня 2009 года Platinum Bank реалізував проект «День Святого Миколая», в рамках якого на зібрані працівниками кошти, були куплені дітям дитячих будинків подарунки до дня Святого Миколая. Діти в Харковському обласному Люботинському будинку матері та дитини, Київському обласному центрі «Мати та дитина разом» в місті Фастові та Боярському спеціалізованому будинку дитини отримали розвиваючі іграшки та теплий одяг.

Platinum Bank продовжує реалізувати програму корпоративного волонтерства серед працівників банку. До дня Святого Миколая працівники банку зібрали кошти для привітання діте зі святом в трьох містах України - Харків, Боярка та Фастів. 82 дитини, що мешкають в даних усатановах, отримали довгоочікувані подарунки від Platinum Bank. Фонд Східна Європа та Всеукраїнський суспільний центр «Волонтер» приєднались до привітань банку, а також передали новорічні подарунки в дані центри. До того ж, банк поздоровив багатодітну родину Гіптенко Л.М., яка виховує 5 дітей в місті Київ.

Віктория Михно, начальник відділу зі зв'язків з громадскістю Platinum Bank відмітила: «Platinum Bank реализує соціально-відповідальні проекти в трьох напрямах: екологічна програма «Go Green», корпоративне волонтерство та освітні програми. Програма корпоративного волонтерства має велику підтримку серед керівництва та працівників банку. Ми щиро раді, що загальними зусиллями наших працівників змогли подарувати новорічні усмішки дітям з дитячих будинікв».

«Мені здається, що в день Святого Миколая подарунки повинні отримати всі діти, особливо яскравим цей день повинен бути для всіх діток, які не мають батьківського тепла і турботи. В партнерстві з Platinum Bank наш Фонд вже неодноразово проводив акції для дитячих будинків, інтернатів та інших спеціалізованих установ. Я вважаю, що дорослі за своєю щоденною роботою не повинні забувати дарувати дітям свято», - прокоментував Віктор Лях, виконавчий директор Фонду Східна Європа.

Дмитро Дорошок, директор Всеукраїнської спілки центру «Волонтер», підтвердив: «Наш Центр працює разом з дітьми і для благополуччя дітей, тому ми за будь-якої нагоди стараємось дарувати дітям віру в диво, створювати хороший настрій. І це важливо не тільки в свята, а й в звичайні дні. Крім вищезазначеної діяльності, волонтери нашої организації реалізують свої ініціативи на базі онко-гематологічних відділень дитячих лікарень Києва, допомагаючи діткам, які знаходяться на довгостроковому лікуванні, в їх розвитку, а також покращенню психо-емоційного стану. Діти, які борються з раком, як і їх батьки, потребують в щоденній підтримці, в вірі в диво, в казку, як ніхто інший, особливо на передодні новорічних чарівних свят, тому закликаємо всіх небайдужих приєднатись до нас і ставати чарівниками. Адже допомогати - легко».

Довідка:
Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua)
(раніше «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit) надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів продажу по всій території України. На 30.10.09 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Platinum Bank займає 1-е місце серед великих українських банків по капіталізації (відношення консолідованого акціонерного капіталу/активів) та 34-е місце в рейтингу українських банків по рівню консолідованого акціонерного капіталу. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні управляючі компанії, серед яких: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочірня структура Світового Банку).


 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку