Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

16.12.2009

Platinum Bank представляє програму «Підберіть депозит за 3 кліки»Platinum Bank надає допомогу в виборі депозиту, який цілком відповідає поточним потребам клієнта. На сайті банку розроблена спеціальна форма для підбору депозиту. Відповівши на три питання, клієнту пропонується визначений вид депозиту, який більш повно відповідає очікуванням клієнта.

Клієнт, відвідавши сайт банку, заходить в розділ «Підберіть депозит за три кліки» і відповідає на головне запитання: «Що для Вас важливо?» - накопичити необхідну суму на будь-які покупки, отримати максимальний дохід від наявних коштів чи зберегти ваші кошти в безпеці та захистити їх від інфляції. Після відповіді на дані запитання клієнту пропонується відповідний депозит.

Анджей Олейник, замісник фінансового директора, директор з маркетингу Platinum Bank: «Нас постійно оточує безліч пропозицій. І надто багатий вибір може бути однаково стресовим, як і повна його відсутність. Подумайте, що ви відчуваєте, коли приходите в супермаркет за кетчупом, і зупиняєтесь перед полицею з 500 різними варіантами. Ви губитесь та в результаті обираєте найгарнішу чи найближчу упаковку. І не факт, що ви обрали самий смачний кетчуп. Розуміючи це, ми старались створити простий інструмент, який перетворить тяжкий процес вибору депозитних процентних ставок, терміну та валюти депозиту в легке та веселе заняття, яке дозволяє обрати найбільш підходящий вид депозиту».

Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) (раніше «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit) надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів продажу по всій території України. На 30.10.09 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,5 млрд. грн. Platinum Bank займає 1-е місце серед великих українських банків по капіталізації (відношення консолідованого акціонерного капіталу/активів) та 34-е місце в рейтингу українських банків по рівню консолідованого акціонерного капіталу. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні управляючі компанії, серед яких: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочірня структура Світового Банку). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку