Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

04.12.2009

Вставте свої 5 копійок в Platinum BankPlatinum Bank в рамках програми підвищення якості обслуговування у відділеннях запустив проект «Встав свої 5 копійок». Проект дає можливість кожному клієнту висловити свої побажання, зауваження, а також пропозиції стосовно роботи банку та рівня обслуговування у відділеннях.

Клієнт, відвідавши відділення банку, заповнює анкету з покращення роботи Platinum Bank. Після заповнення анкету необхідно кинути в спеціальний бокс у відділенні. До того ж, передбачена можливість написати свої ідеї на електронну адресу 5k@platinumbank.com.ua. Всі коментарі та пропозиції будуть розглянуті в обов’язковому порядку, а найкращі пропозиції приймаються до уваги для покращення процесу обслуговування клієнтів.

Олена Франковська, директор з продажу, член правління Platinum Bank відмітила: «Для нас важливо оцінити рівень обслуговування на відділеннях очами наших клієнтів, зрозуміти, що необхідно покращити та допрацювати, отримати свіжі та цікаві ідеї відвідувачів відділення. Проміжні результати проекту показують, що 89% наших клієнтів отримали зрозумілі відповіді на свої питання, 91% клієнтів були оперативно обслужені на протязі 30 хвилин, а 39% наших клієнтів на стільки активні, що висказали цікаві пропозиції по оптимізації роботи банку. Такі результати, звичайно, нас радують, але ми також розуміємо, що у нас є напрями для покращення».

Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) (раніше «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit) надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів продажу по всій території України. На 1.1.09 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,4 млрд. грн. Platinum Bank займає 1-е місце серед великих українських банків по капіталізації (відношення консолідованого акціонерного капіталу/активів) та 34-е місце в рейтингу українських банків по рівню консолідованого акціонерного капіталу. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні управляючі компанії, серед яких: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочірня структура Світового Банку). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку