Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
08.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.80 27.10
EUR 28.20 29.30
Платіжні карти
08.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.80 27.10
EUR 28.20 29.30
Google+

Прес-релізи

10.11.2009

Інструменти кредитного бюро захищають від неповернення6 листопада 2009 року відбувся семінар «Ефективна оцінка ризиків та управління заборгованістю», на якому участники банківського ринку ділились досвідом використання інструментів кредитного бюро. В семінарі взяв участь Андрій Ігнатов, начальник управління операційних ризиків Platinum Bank, він розповів про практичні переваги використання продуктів кредитного бюро.

Platinum Bank почав свою співпрацю з ЗАТ «Перше всеукраїнське бюро кредитних історій» в 2006 році. За час співпраці з бюро банк впровадив автоматичну перевірку кредитних історій через бюро, он-лайн перевірку паспортів через базу МВС та верифікацію підприємств на банкротство по базам Міністерства Юстицій України. Консервативна система оцінки ризиків в поєднанні з комплексом даних дій забезпечують якісний портфель банку.

Андрій Ігнатов, начальник управління операційних ризиків Platinum Bank прокоментував: «Ефективні інструменти оцінки кредитного бюро та правильно побудована робота департаменту ризиків дозволяє говорити про реальну економію засобів банку. По результатам перевірки даних бази кредитних історій банк зберіг близько 3 млн. гривени, близько 400 000 гривень на основі перевірки підприємств на банкротство та більш 200 000 гривен - по базам загублених паспортів. Такі цифри кажуть самі за себе».

Антоніна Паламарчук, Голова правління ЗАТ «Перше всеукраїнське бюро кредитних історій» підкреслила: «В нинішній ситуації виграють банки, які активно використовують продукти Бюро кредитних історій для зниження ризиків кредитної діяльності. Platinum Bank входить в число найбільш прогресивних банків в роботі з ПВБКІ та отримує реальний економічний ефект від нашої співпраці».

Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) (раніше «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit) надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів продажу по всій території України. На 1.1.09 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,4 млрд. грн. Platinum Bank займає 1-е місце серед великих українських банків по капіталізації (відношення консолідованого акціонерного капіталу/активів) та 34-е місце в рейтингу українських банків по рівню консолідованого акціонерного капіталу. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні управляючі компанії, серед яких: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочірня структура Світового Банку).Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг