Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

22.10.2009

Platinum Bank допомагає центрам «матері та дитини»Platinum Bank впроваджує благочинний проект «Памперс-лихорадка», який передбачає передачу трьохмісячного запасу памперсів в Харківський обласний Люботинський будинок матері та дитини та Київський обласний центр «Мати та дитина разом» в місті Фастові. В будинки дітей були також відправлені іграшки, зібрані працівниками банку.

Platinum Bank продовжує розширювати свою програму соціальної відповідальності. В жовтні стартувала програма «Памперс-лихорадка», яка передбачає збір коштів на памперси серед працівників банку. Для старту акції спільно з Фондом Східна Європа було обрано два заклади — Харківський обласний Люботинський будинок матері та дитини, в якому мешкають 7 матерів одиночок та 11 діток, та Київський обласний центр «Мати та дитина разом» в місті Фастові, де знаходяьтся 6 мам з дітками до 1,5 років.

«Матері з дітьми цього віку дуже потребують памперсів. Нажаль, нам виділяють дуже мало коштів на закупку, тому ми раді допомозі Platinum Bank, який забезпечив діток необхідним», - прокоментувала Тетяна Фоменко, директор Київського Центру «Мати та дитина разом».

«В харківському обласному центрі матері та дитини проживають 11 дітей, котрі потребують памперсів. Наш центр не має змоги надавати необхідну кількість засобів гігієни. Ми дуже вжячні Platinum Bank за турботу про дітей, за те, що банк приймає участь в їх подальшій долі», - розповів Володимир Маліков, директор харківського обласного центру матері та дитини.

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank, відмітив: «Діти, як ніхто інший потребують нашої підтримки та турботи. Я радий, що ми маємо змогу їм допомогти. Впевнений, що разом з нашими працівниками ми будемо продовжувати цю традицію й надалі».

Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) (раніше «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit) надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів продажу по всій території України. На 1.1.09 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,4 млрд. грн. Platinum Bank займає 1-е місце серед великих українських банків по капіталізації (відношення консолідованого акціонерного капіталу/активів) та 34-е місце в рейтингу українських банків по рівню консолідованого акціонерного капіталу. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні управляючі компанії, серед яких: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочірня структура Світового Банку). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку