Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Прес-релізи

14.09.2009

Platinum Bank обирає надійність Microsoft ForefrontКомплексна інформаційна система на базі Microsoft Forefront надійно захистила Platinum Bank і його клієнтів від загроз інформаційної безпеки.

У результаті реалізації проекту з модернізації ІТ-інфраструктури Platinum Bank використовує сучасну систему обміну повідомленнями Microsoft Exchange Server 2007 і Microsoft Forefront - систему захисту від спаму і шкідливого програмного забезпечення. Таке комплексне рішення забезпечує банк зручними інструментами комунікацій, надійно захищеними від інформаційної вразливості. «

На сьогоднішній день існує безліч рішень, які дозволяють захистити поштовий сервер. Цей вибір був у першу чергу зумовлений тим, що рішення виявилося найбільш вигідним за співвідношенням ціна/функціональність. Автономна робота всіх модулів програми Microsoft Forefront Security for Exchange Server дозволяє не витрачати дорогоцінний час співробітників, економлячи при цьому гроші», - розповідає Петер Барчак, директор із ризиків IT, член Правління Platinum Bank.

Platinum Bank отримав ряд економічних переваг від впровадження системи: збільшена ефективність використання устаткування за рахунок відсутності простоїв із-за вірусів; економиться час співробітників, яким більше не доводиться вручну видаляти спам; автономність Microsoft Forefront зменшує навантаження на ІТ-персонал.

«Завдяки Microsoft Forefront дані та комунікації Platinum Bank знаходяться під надійним захистом. За допомогою цього ефективного і зручного рішення в банку зможуть швидко реагувати на будь-які загрози інформаційної безпеки. Це дозволить зробити роботу банку більш продуктивною та надійною для клієнтів», - стверджує Віктор Цікунов, керівник напрямку по роботі з корпоративними замовниками департаменту малого та середнього бізнесу «Майкрософт Україна».

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) (раніше «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit) надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів продажу по всій території України. На 1.1.09 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,4 млрд. грн. Platinum Bank займає 1-е місце серед великих українських банків по капіталізації (відношення консолідованого акціонерного капіталу/активів) та 34-е місце в рейтингу українських банків по рівню консолідованого акціонерного капіталу. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні управляючі компанії, серед яких: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочірня структура Світового Банку).

 

Корпорація Microsoft, заснована в 1975 році, являєтся визнаним світовим лідером в розробці програмного забезпечення, а також в наданні послуг і рішень, які допомогають людям і компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні не працює компанія «Майкрософт Україна», в завданні якої входить розвиток ринку програмного забезпечення, а також впровадження і локалізація новітніх технологій на терторії України.

Додаткову інформацію про компанію та продукти Microsoft можна знайти на веб-сервері Microsoft: www.microsoft.ua.

Microsoft являеться захищаючим товарним знаком Microsoft Corporation в США та/чи інших державах. Інші назви продуктів та компаній, що згадуються в цьому докумені, можуть являться товарними знаками відповідних власників.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг