Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

13.08.2009

Platinum Bank впроваджує нові стандарти прозорості бізнесуPlatinum Bank продовжує впроваджувати стандарти прозорості бізнесу. Банк відкрито інформує своїх існуючих та потенційних клієнтів про повний склад акціонерів, фінансовій та аудиторській звтності, надає максимум інформації для розуміння діяльності банку та принципів його роботи. Згідно стандартам прозорості бізнесу Platinum Bank надає відвідувачам корпоративного сайту наглядне відображення діяльності банку посередництвом розділу «Фотогалерея» - http://www.platinumbank.com.ua/view.photo/. В даному розділі можна побачити візуалізацію діяльності банку, підтвердження його участі в різних заходах.

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank відмітив, що: «Ми визнаємо потребу наших клієнтів знати достовірну інформацію про банк, який вони вибирають в якості свого фінансового партнера. По великому рахунку, ми можемо довіряти лише тим людям і установам, про які знаємо достатньо інформації. І всі знають істину, що краще один раз побачити, чим 100 разів почути, тому я впевнений, що одна фотографія з розділу «Фотогалерея» на нашому сайті красномовно розповість, як ми працюємо, і відобразить наші цілі в веденні бізнесу».

Platinum Bank притримується таких принципів роботи, як: відданість своїй справі, надійність в партнерстві, інноваційність в бізнес підходах, ефективність бізнес-процесів, чіткість і комунікативність.


Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) (раніше «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit) надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів продажу по всій території України. На 1.1.09 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,4 млрд. грн. Platinum Bank займає 1-е місце серед великих українських банків по капіталізації (відношення консолідованого акціонерного капіталу/активів) та 34-е місце в рейтингу українських банків по рівню консолідованого акціонерного капіталу. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні управляючі компанії, серед яких: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочірня структура Світового Банку). 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку