Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
09.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.70 27.00
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
09.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.70 27.00
EUR 27.80 28.80
Google+

Прес-релізи

13.08.2009

Platinum Bank впроваджує нові стандарти прозорості бізнесуPlatinum Bank продовжує впроваджувати стандарти прозорості бізнесу. Банк відкрито інформує своїх існуючих та потенційних клієнтів про повний склад акціонерів, фінансовій та аудиторській звтності, надає максимум інформації для розуміння діяльності банку та принципів його роботи. Згідно стандартам прозорості бізнесу Platinum Bank надає відвідувачам корпоративного сайту наглядне відображення діяльності банку посередництвом розділу «Фотогалерея» - http://www.platinumbank.com.ua/view.photo/. В даному розділі можна побачити візуалізацію діяльності банку, підтвердження його участі в різних заходах.

Грег Краснов, генеральний директор Platinum Bank відмітив, що: «Ми визнаємо потребу наших клієнтів знати достовірну інформацію про банк, який вони вибирають в якості свого фінансового партнера. По великому рахунку, ми можемо довіряти лише тим людям і установам, про які знаємо достатньо інформації. І всі знають істину, що краще один раз побачити, чим 100 разів почути, тому я впевнений, що одна фотографія з розділу «Фотогалерея» на нашому сайті красномовно розповість, як ми працюємо, і відобразить наші цілі в веденні бізнесу».

Platinum Bank притримується таких принципів роботи, як: відданість своїй справі, надійність в партнерстві, інноваційність в бізнес підходах, ефективність бізнес-процесів, чіткість і комунікативність.


Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) (раніше «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit) надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів продажу по всій території України. На 1.1.09 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,4 млрд. грн. Platinum Bank займає 1-е місце серед великих українських банків по капіталізації (відношення консолідованого акціонерного капіталу/активів) та 34-е місце в рейтингу українських банків по рівню консолідованого акціонерного капіталу. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні управляючі компанії, серед яких: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочірня структура Світового Банку).Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг