Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
09.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.70 27.00
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
09.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.70 27.00
EUR 27.80 28.80
Google+

Прес-релізи

23.07.2009

Platinum Bank повернувся в докризовий період якості кредитного портфелюPlatinum Bank констатує до кризовий рівень якості кредитного портфеля в іпотечному кредитуванні. Піковим періодом для прострочки по іпотечному кредитуванні став березень 2009 року, що було визвано різким коливанням курсу валют. Завдяки розробленим в грудні 2008 року інструментам work-out (реструктуризації), показник прострочки (30+ днів) за 2-й квартал 2009 року в порівнянні з 1-им кварталом поліпшився на 61% и вийшов на до кризовий період.

В іпотечному кредитуванні якість кредитного портфелю досягла рівня докризового періоду, що показує попередню ефективну оцінку можливостей клієнтів та надану банком значну допомогу існуючим клієнтам у вигляді інструментів work-out (реструктуризації). При стабілізації економіки та стійкому курсі валют показники якості портфеля будуть демонструвати стійкий позитивний тренд.

Петер Барчак, директор з ризиків та IT, член Правління Platinum Bank підтвердив: «Безумовно, існуючий іпотечний портфель має сильний вплив на якість кредитного портфелю нашого банку в цілому. Цей важливий показник, який демонструє ефективність раніше розроблених інструментів допомоги іпотечним клієнтам зі зниження навантаження по кредиту. Я радий, що завдяки комплексним заходам з попередження ризиків, зараз ми знаходимось в докризовому періоді».

Наталія Мацієвська, замісник директора департаменту ризиків, начальник управління кредитної політики Platinum Bank, відмітила: «Розроблені ще в минулому році інструменти work-out довели свою ефективність на практиці. Таким чином, ми пішли на зустріч нашим клієнтам, протягнувши їм руку допомоги в тяжкій ситуації. Вже зараз ми реструктуризували 10% всіх наших іпотечних клієнтів, які скористались запропонованими інструментами реструктуризації, та успішно виплачують свої кредити».

Правильна політика ризик-менеджменту, активна реалізація спільних проектів Platinum Bank з ЗАТ «Перше Всеукраїнське бюро кредитних історій» та Державним підприємством Міністерства юстиції України «Інформаційні судові системи» забезпечує банку якісний кредитний портфель.

Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) (раніше «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit) надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів продажу по всій території України. На 1.1.09 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,4 млрд. грн. Platinum Bank займає 1-е місце серед великих українських банків по капіталізації (відношення консолідованого акціонерного капіталу/активів) та 34-е місце в рейтингу українських банків по рівню консолідованого акціонерного капіталу. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні управляючі компанії, серед яких: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочірня структура Світового Банку).

Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг