Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

23.07.2009

Platinum Bank повернувся в докризовий період якості кредитного портфелюPlatinum Bank констатує до кризовий рівень якості кредитного портфеля в іпотечному кредитуванні. Піковим періодом для прострочки по іпотечному кредитуванні став березень 2009 року, що було визвано різким коливанням курсу валют. Завдяки розробленим в грудні 2008 року інструментам work-out (реструктуризації), показник прострочки (30+ днів) за 2-й квартал 2009 року в порівнянні з 1-им кварталом поліпшився на 61% и вийшов на до кризовий період.

В іпотечному кредитуванні якість кредитного портфелю досягла рівня докризового періоду, що показує попередню ефективну оцінку можливостей клієнтів та надану банком значну допомогу існуючим клієнтам у вигляді інструментів work-out (реструктуризації). При стабілізації економіки та стійкому курсі валют показники якості портфеля будуть демонструвати стійкий позитивний тренд.

Петер Барчак, директор з ризиків та IT, член Правління Platinum Bank підтвердив: «Безумовно, існуючий іпотечний портфель має сильний вплив на якість кредитного портфелю нашого банку в цілому. Цей важливий показник, який демонструє ефективність раніше розроблених інструментів допомоги іпотечним клієнтам зі зниження навантаження по кредиту. Я радий, що завдяки комплексним заходам з попередження ризиків, зараз ми знаходимось в докризовому періоді».

Наталія Мацієвська, замісник директора департаменту ризиків, начальник управління кредитної політики Platinum Bank, відмітила: «Розроблені ще в минулому році інструменти work-out довели свою ефективність на практиці. Таким чином, ми пішли на зустріч нашим клієнтам, протягнувши їм руку допомоги в тяжкій ситуації. Вже зараз ми реструктуризували 10% всіх наших іпотечних клієнтів, які скористались запропонованими інструментами реструктуризації, та успішно виплачують свої кредити».

Правильна політика ризик-менеджменту, активна реалізація спільних проектів Platinum Bank з ЗАТ «Перше Всеукраїнське бюро кредитних історій» та Державним підприємством Міністерства юстиції України «Інформаційні судові системи» забезпечує банку якісний кредитний портфель.

Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) (раніше «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit) надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів продажу по всій території України. На 1.1.09 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,4 млрд. грн. Platinum Bank займає 1-е місце серед великих українських банків по капіталізації (відношення консолідованого акціонерного капіталу/активів) та 34-е місце в рейтингу українських банків по рівню консолідованого акціонерного капіталу. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні управляючі компанії, серед яких: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочірня структура Світового Банку).

 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку