Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Прес-релізи

25.02.2009

Platinum Bank та Фонд Східна Європа відкриють дітям-сиротам комп’ютерний світ25 лютого 2009 року Platinum Bank (раніше ЗАТ «Міжнародний Іпотечний Банк») та Фонд Східна Європа відкривають два комп’ютерні класи, м. Кривий Ріг. Представники Platinum Bank та Фонду Східна Європа передають обладнання, що використовувалося банком, Школі-інтернату №1 та громадській організації «Шелтер».

Кожен з комп‘ютерних класів буде обладнаний 15-ма комп‘ютерами з програмним забезпеченням та розвиваючими дисками, і необхідними меблями. Перший комп‘ютерний клас буде знаходитись в Школі-інтернаті №1, де вихованці інтернату зможуть оволодіти навиками роботи з комп’ютерами. Другий комп‘ютерний клас від Platinum Bank буде розміщений у приміщенні громадської організації «Шелтер», де комп‘ютери стануть доступні для соціальних сиріт та дітей з малозабезпечених родин міста Кривого Рогу. В цей клас зможе завітати кожна дитина, і працівники організації «Шелтер» допоможуть їй навчитися працювати на комп‘ютері.


 «Відкриття комп’ютерних класів для дітей-сиріт – це актуально для нашого міста. Комп’ютерна освіта допоможе їм крокувати в ногу з часом. Ми вдячні Platinum Bank та Фонду Східна Європа за цю допомогу», - прокоментував Андрій Воронін, директор благодійної ВІЛ-сервісної організації «Шанс», м. Кривий Ріг.


Грегорі Краснов, Генеральний директор ЗАТ «Platinum Bank» (раніше «Міжнародний Іпотечний Банк»), сказав: «Соціальна відповідальність для Platinum Bank є невід’ємною частиною бізнесу, яка має широку підтримку серед нашого персоналу. Саме вони стали ініціаторами вибору напрямку нашої відповідальності – допомога дітям з малозабезпечених сімей. На жаль, не всі діти мають можливість вивчати комп‘ютер, хоча комп‘ютерні знання є необхідною умовою отримання гарної роботи та запорукою подальшого розвитку. Тому, за рекомендації Фонду Східна Європа, ми вирішили відкрити два комп‘ютерні класи в Школі-інтернат №1 та громадській організації «Шелтер» міста Кривого Рогу для соціальних сиріт та дітей з малозабезпечених родин. Ми віримо, що, можливо, саме ці 30 комп‘ютерів допоможуть дітям здобути нові знання та знайти свій шлях у дорослий світ».


 Це вже не перша благодійна акція Platinum Bank. Так, в грудні 2008 року банк спільно з клінікою «Надія» заснував комп‘ютерний клас для дітей Тетіївського дитячого будинку «Надія», 150 км від Києва для 27 дітей віком від 4 до 13 років. А 19 січня 2009 року комп‘ютерний клас з необхідним обладнанням, що використовувалося банком, був відкритий в дитячому будинку «Світанок», м. Березань, Київська область, де навчаються і живуть понад 30 дітей.


Фонд Східна Європа допомагав Platinum Bank знайти надійних партнерів серед громадських організацій та відповідні навчальні заклади, де є умови та фахівці для навчання дітей азам роботі з комп‘ютером.


«Для дітей ці комп’ютери – просто неоціненний подарунок, сподіваємось, що вони допоможуть їхньому особистому зростанню. Я дуже радий, що Platinum Bank підтримав цю важливу ініціативу», - зазначив Віктор Лях, виконавчий директор Фонду Східна Європа.

Довідка:
Platinum Bank
(www.platinumbank.com.ua) (раніше «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit) надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів продажу по всій території України. На 1.1.09 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,4 млрд. грн. Platinum Bank займає 1-е місце серед великих українських банків по капіталізації (відношення консолідованого акціонерного капіталу/активів) та 34-е місце в рейтингу українських банків по рівню консолідованого акціонерного капіталу. Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні управляючі компанії, серед яких: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочірня структура Світового Банку). 

Фонд Східна Європа — міжнародна благодійна організація, підтримка якої здійснюється Агентством США з міжнародного розвитку через Фонд Євразія та іншими донорами – урядами, фондами, корпораціями та приватними донорами. З січня 2008р. програми ФСЄ сприяють громадянському, соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу. Більше про Фонд: www.eef.org.ua.

 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку