Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Платиновий Уповноважений

У банку працює понад 4 тисяч співробітників. Для того щоб всі ситуації і питання були належним чином вивчені та вирішені, було прийнято рішення обрати трьох платинових Уповноважених

Роль:

• Слухач. Часто Уповноважений потрібен співробітнику у якості слухача, щоб допомогти прояснити питання, розплутати складні ситуації та визначити пріоритетність проблем.

• Інформаційний ресурс. Уповноважений доступний як інформаційний ресурс, що забезпечує доступ до відповідних керівних процедур та політиків або як ресурс, що полегшує зв’язки з іншими службами.

• Радник. Уповноважений може запропонувати ряд можливих варіантів рішення проблеми і допомогти співробітникам оцінити їх плюси та мінуси.

• Неофіційний посередник. З дозволу заявника Уповноважений може виступати в якості посередника для з’ясування питань і почати вирішувати проблеми, в тому числі організовуючи та проводячи зустрічі з рішення проблемних ситуацій.

• Регістратор тенденцій. Уповноважений з періодичністю інформує Правління банку про проблемні галузі та тенденції в організації, щоб такі питання регулювались в рамках політик та процедур.

Дана позиція є виборною і переобирається на щорічній основі.