Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Піраньї КРОКу 3

У 2013 році Platinum Bank взяв участь у проекті «Піраньї КРОКу 3» - освітньому практико-орієнтованому проекті для студентів 3-5 курсів Університету «КРОК».

Проект мав за мету створення умов для отримання актуальних практичних навичок і знань студентами для підвищення їх кваліфікації і конкурентоздатності на ринку праці.

Протягом 2 місяців група студентів фінансових спеціальностей відвідала 9 практичних майстер-класів від топ-менеджерів і начальників управлінь Platinum Bank. Під час зустрічей вони дізналися про практичний аспект роботи на банківському ринку України і за кордоном, основні моменти функціонування відділень банку, систему ризик-менеджменту, продаж банківських продуктів, розвиток КСВ, систему управління бізнес-процесами, методи створення надійної команди і управління проектами у фінансовій структурі.

Таким чином, спеціалісти банку інвестують свої знання, досвід і час у розвиток молодих спеціалістів України, сприяючи підвищенню освіти на ринку праці.

Проект «Піраньї КРОКу» - це прекрасна платформа для обміну інформацією між досвідченими практиками і молодими спеціалістами, на якій кожна зі сторін проходить свій процес навчання.