Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Тарифи:

  • При здійсненні переказу коштів на карту будь-якого банка України, стягується комісія 1% від суми переказу + фіксована сума 5 грн *.

* - додатково може бути нарахована комісія, що встановлюється банком-емітентом карти отримувача переказу.

Ліміти ** на переказ коштів:

  • 15 000,00 грн. - максимальна сума одного переказу.
  • 75 000,00 грн. - максимальна загальна сума переказів на добу.
  • 150 000,00 грн. - максимальна загальна сума переказів протягом місяця.
  • 25 шт - максимальна кількість операцій на добу.
  • 100 шт - максимальна кількість операцій протягом місяця.

** - банк-емітент може встановлювати свої ліміти на проведення операцій по картам.

Як здійснити переказ коштів з картки на картку.

докладніше
PlatinumBank надає приватним особам зручну цілодобову онлайн-послугу – оперативний переказ грошей з картки на картку через Інтернет. Усі охочі можуть провести фінансову операцію з будь-якого міста України – для цього потрібно мати лише доступ до системи. Обслуговуються гривневі картки різних банків, які діють на території країни.

Як перекинути гроші на картку?


Для перерахунку коштів відправнику необхідно мати дані одержувача, а саме номер його картки та/або мобільного телефону. Будьте уважні: відповідальність за точність наданих/введених реквізитів несе відправник.
Щоб поповнити карту, спочатку необхідно ввести дані банківської картки, з якої списуватимуться кошти (картка відправника). Впишіть у форму на сайті номер картки, її CVV код і дату дійсності. Вкажіть суму грошових коштів, яку слід перерахувати, і дані вашого одержувача. Перевірте все ще раз і натисніть кнопку «Переказати кошти». Система одразу ж повідомить, чи відбувся переказ. Зазвичай, кошти з картки на картку надходять протягом кількох хвилин, але в деяких випадках може знадобитися більше часу. Банк зобов’язується перевірити платіжні картки відправника та одержувача

Особливості послуги.


Вирішивши перерахувати гроші, врахуйте комісію, яку необхідно сплатити за послугу. За переказ додатково буде списано 1% від суми перерахувань плюс 5 гривень. Так, за 500 грн переказу комісія складатиме 10 грн. Сума комісії нараховується і вказується в системі автоматично. Зверніть увагу і на обмеження щодо суми і кількості переказів. За одну добу можна здійснити 25 операцій на загальну суму 75 тисяч гривень.