Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Наші переваги

Platinum Bank – один із найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Належить до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає більше ніж 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів у різних регіонах України.

У 2016 році банк отримав цілу низку нагород і посів високі місця в престижних національних рейтингах. Так, за версією видання "Forbes", банк увійшов у ТОП-25 банків по депозитах, яким довіряють українці.

З історією і досягненнями банку можна ознайомитися тут.

Platinum Bank розуміє свою відповідальність перед суспільством і активно впроваджує в життя ряд соціально важливих проектів, спрямованих на захист довкілля і підвищення фінансової грамотності населення.

У своїй повсякденній роботі банк дотримується простих принципів, які допомагають створювати дійсно якісні продукти і послуги.

Надійність

  • Основним акціонером Platinum Bank є холдинг PT PLATINUM PUBLIC LIMITED.
  • Банк бере активну участь у розвитку банківської системи України і є учасником таких організацій, як: Перше Всеукраїнське Бюро Кредитних Історій, Український кредитно-банківський союз, European Business Association, Незалежна Асоціація Банків України, Українська міжбанківська асоціація членів платіжних систем. Platinum Bank – один із засновників і акціонерів ЗАТ «Перше Всеукраїнське Бюро Кредитних Історій». Банк займає активну позицію в співпраці з Бюро з метою протидії і зменшення шахрайства. Використовуючи on-line систему перевірки потенційних позичальників і збалансований ризик-менеджмент, банк має якісний кредитний портфель.
  • З 2005 року банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що забезпечує додаткову безпеку для наших клієнтів.

Простота

Враховуючи бажання наших клієнтів, ми пропонуємо широку депозитну лінійку, яка дає можливість кожному вибрати оптимальний для нього продукт, керуючись саме своїми потребами. Це може бути як отримання максимального доходу, так і можливість мати постійний доступ до своїх фінансів. Platinum Bank завжди гарантує своїм клієнтам вигідні умови на ринку. Дізнатися більше інформації про наші продукти можна тут.

Дружність

Platinum Bank цінує своїх клієнтів і береже їх час. Тому ми передбачили можливість оформлення депозиту, використовуючи різні канали зв'язку з банком:

  • Електронна заявка на відкриття депозиту на сайті банку. Завдяки цій послузі необхідно лише заповнити онлайн-анкету на сайті. Після цього наш співробітник самостійно зв'яжеться з вами в будь-який зручний для вас час, а також дасть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, призначить зустріч. Тому вам не доведеться витрачати час на очікування. Скористатися цією послугою можна тут.
  • Проїжджаєте мимо або з'явилася вільна хвилинка? У такому разі Ви можете відвідати одне з відділень Platinum Bank і оформити вклад безпосередньо у філії. Ознайомитися з переліком відділень банку можна тут.
  • Немає часу на відвідування банку? Скористайтеся можливістю оформити депозит, не виходячи з будинку, завдяки інтернет-банку Platinum Click. Так ви зможете дистанційно управляти своїми грошима з будь-якої точки світу. Докладна інформація про сервіс тут.

Доступність

Наш контакт-центр завжди готовий поділитися з вами інформацією, що вас цікавить, про поточний стан вашого вкладу без зволікань. Для цього необхідно зателефонувати за номером 0 800 308 308.  Детальна інформація щодо ваших рахунків також цілодобово доступна в Інтернет-банку Platinum Click.

 

Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів, а також готові надати допомогу на будь-якому етапі співпраці.