Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
25.10.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 25.88 26.08
EUR 28.00 28.60
Платіжні карти
25.10.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 25.88 26.08
EUR 28.00 28.60
Google+

Наші переваги

Platinum Bank — спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні і кредитні продукти для фізичних осіб. Мережа представництв банку в Україні складається з 73 повноцінних відділень, 52 центру обслуговування в ТЦ і понад 1 500 пунктів видачі кредитів.

Platinum Bank пропонує своїм клієнтам максимально прості і зрозумілі продукти, зокрема, – депозитні. Це підтверджено не одним національним рейтингом. Platinum Bank переміг у номінації «Кращий депозитний продукт» у рамках щорічного рейтингу Ukrainian Banker Awards 2012 за версією «Инвестгазеты». Більшість голосів у цій номінації зібрав депозит «Готівка щомісяця», який зайняв перше місце у рейтингу.

У 2012 році банк отримав цілу низку нагород і зайняв високі місця у престижних національних рейтингах. Так, за версією видання «ГVардия», банк зайняв перше місце у рейтингу відкритості і системності у фінансовому секторі; увійшов до ТОП-10 найнадійніших банків за версією видання «Эксперт», а в рейтингу видання «Коммерсант» «50 провідних банків України» – зайняв почесне 30-е місце.

Досягнення банку за 2012 рік можна переглянути тут.

Platinum Bank – це соціально відповідальний банк, який розуміє свою відповідальність перед суспільством і активно впроваджує в життя низку соціально важливих проектів, спрямованих на розвиток суспільства, захист навколишнього середовища і підвищення фінансової грамотності населення.

У своїй повсякденній роботі банк дотримується простих принципів, які допомагають створювати дійсно якісні продукти та послуги.

Надійність:

  • Акціонерами Platinum Bank є група фінансових інвесторів, включаючи фонд прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company (“ЕIIC”)
  • Банк бере активну участь у розвитку банківської системи України і є учасником таких організацій, як: Перше Всеукраїнське Бюро Кредитних Історій, Український кредитно-банківський союз, American Chamber of Commerce, European Business Association і Visa International, Форум Провідних Міжнародних Фінансових Установ, Незалежна Асоціація Банків України. Platinum Bank – один із засновників та акціонерів ЗАОТ «Перше Всеукраїнське Бюро Кредитних Історій». Банк займає активну позицію у співробітництві із Бюро з метою протидії та зменшення шахрайства.
  • З 2005 року банк є учасником Фонду гарантування внесків фізичних осіб, що забезпечує додаткову безпеку для наших клієнтів.

Простота

  • Спираючись на потреби наших клієнтів, ми пропонуємо широку депозитну лінійку, яка дозволяє кожному обрати оптимальний для нього продукт, керуючись саме своїми потребами. Це може бути як отримання максимального прибутку, так і можливість мати постійний доступ до своїх фінансів. Platinum Bank завжди гарантує своїм клієнтам вигідні умови на ринку. Дізнатися більше інформації про наші продукти можна тут.

Дружність

Platinum Bank цінує своїх клієнтів і береже їх час. Тому ми передбачили можливість оформлення депозиту, використовуючи різноманітні канали зв’язку з банком:

  • Електронна заявка на відкриття депозиту на сайті банку. Завдяки даній послузі, необхідно тільки заповнити онлайн-анкету на сайті. Після цього співробітник банку самостійно зв’яжеться з Вами у будь-який зручний для Вас час, а також відповість на всі питання, що вас цікавлять, призначить зустріч. Вам не доведеться витрачати час на очікування, наші спеціалісти самі будуть чекати на Вас у призначений час! Скористатися цією послугою можна тут.
  • Проїжджаєте повз чи з’явилась вільна хвилинка? У такому випадку Ви можете відвідати одне з відділень Platinum Bank і оформити внесок безпосередньо у філіалі. Ознайомитися з переліком відділень банку Ви можете тут.
  • Немає часу на відвідування банку? У такому випадку Ви можете оформити депозит, не виходячи з дому – скориставшись Інтернет-банком Platinum Click. За допомогою Platinum Click Ви зможете дистанційно управляти своїми коштами з будь-якої точки світу. Детальна інформація про сервіс тут.

Доступність

  • Наш контакт-центр працює для Вас, і ми готові поділитися з Вами будь-якою інформацією, що вас цікавить, про поточний стан Вашого внеску без зволікань. Для цього необхідно тільки набрати номер 0 800 308 308. Детальна інформація за Вашими рахунками також завжди доступна в Інтернет-банку Platinum Click.

Platinum Bank цінує своїх клієнтів, тому ми пропонуємо Вам, оформлюючи депозит, скористатися низкою фінансових переваг, які було створено спеціально для Вас: отримати платіжну карту Visa безкоштовно, а також взяти участь у бонусній програмі лояльності. Детальну інформацію можна дізнатися тут.

Ми запрошуємо Вас дізнатися більше інформації про нас і наші продукти. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів, а також готові надати допомогу на будь-якому етапі співробітництва.
Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг