Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Новини

17.06.2014

Platinum Bank пропонує новий депозит «Гарантоване зростання»Platinum Bank пропонує клієнтам депозитний продукт «Гарантоване зростання», який дозволить примножити кошти навіть у разі дострокового розірвання договору.

Банк розробив нову депозитну пропозицію, що дозволяє оптимально розмістити свої гроші під вигідну відсоткову ставку й отримувати щомісячний прибуток. Основною особливістю нової депозитної програми є можливість достроково повернути вклад з гарантованим отриманням відсотків. Якщо раніше клієнт втрачав більшу частину зароблених відсотків по депозиту при достроковому розірванні договору за вкладом, то тепер він буде отримувати хороший заробіток за кожен місяць, який його кошти знаходились на депозиті «Гарантоване Зростання». І з кожним наступним місяцем вкладу ставка буде все вище.

Відсоткова ставка за цим депозитом складає 22% річних у гривні на 18 місяців, при цьому мінімальна сума вкладу становить 1000 гривень. За умови розміщення коштів у доларах США, відсоткова ставка становить 10,00%, а мінімальна сума вкладу - 200 дол. США.

Platinum Bank надає клієнтам можливість гнучкого планування власного бюджету: вже через місяць після початку дії програми клієнт має можливість скористатися примноженими грошовими коштами. При цьому банк пропонує безкоштовне відкриття поточного рахунку та швидкий доступ до нарахованих відсотків за допомогою пластикової картки.

 

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є група фінансових акціонерів, включаючи фонд прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company (“ЕIIC”, Люксембург, http://www.eiic.lu/).

Серед зазначених акціонерів відсутні фізичні або юридичні особи, які прямо або опосередковано володіють 10 і більше відсотками акцій банку. Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг