Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
09.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.70 27.00
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
09.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.70 27.00
EUR 27.80 28.80
Google+

Новини

28.05.2014

Platinum Bank допомагає мобілізованимЗ 22 травня 2014 року Platinum Bank пропонує спеціальні умови для кредитних клієнтів, яких призвали на військову службу. Для таких клієнтів банк зупиняє нарахування відсотків, комісій та штрафних санкцій. При цьому платіж по тілу кредиту буде перенесений на останній платіж за договором.

 Ця програма працює у випадку, якщо у клієнта виникають труднощі з щомісячною оплатою кредиту, і немає можливості фізично здійснювати платежі у зв'язку з мобілізацією.

 Для того щоб скористатися програмою:

• Клієнту необхідно звернутися до банку з письмовою заявою, з проханням про перегляд кредиту.

• У зверненні про перегляд кредиту обов'язково має бути зазначено: ПІБ (повністю), ІПН, і додана копія документа, який підтвердить мобілізацію клієнта, термін призову.

• Документи, які можуть підтвердити мобілізацію: виписка з наказу про зарахування на службу/мобілізації; копія військового квитка з відміткою про призов; довідка з військової частини із зазначенням строку призову/мобілізації.

• У разі продовження терміну мобілізації, клієнту необхідно повторно звернутися в банк і підтвердити продовження служби.

• Після отримання звернення та перевірки даних, банк зупинить нарахування відсотків, комісій, штрафних санкцій, а платіж по тілу кредиту такого клієнта буде перенесений на останній платіж за договором відповідно до його графіка виплат.

 Таким чином, клієнт може не вносити платежі по кредиту до закінчення терміну його мобілізації і банк не нарахує йому відсотки, комісію та пеню.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг