Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

28.05.2014

Platinum Bank допомагає мобілізованимЗ 22 травня 2014 року Platinum Bank пропонує спеціальні умови для кредитних клієнтів, яких призвали на військову службу. Для таких клієнтів банк зупиняє нарахування відсотків, комісій та штрафних санкцій. При цьому платіж по тілу кредиту буде перенесений на останній платіж за договором.

 Ця програма працює у випадку, якщо у клієнта виникають труднощі з щомісячною оплатою кредиту, і немає можливості фізично здійснювати платежі у зв'язку з мобілізацією.

 Для того щоб скористатися програмою:

• Клієнту необхідно звернутися до банку з письмовою заявою, з проханням про перегляд кредиту.

• У зверненні про перегляд кредиту обов'язково має бути зазначено: ПІБ (повністю), ІПН, і додана копія документа, який підтвердить мобілізацію клієнта, термін призову.

• Документи, які можуть підтвердити мобілізацію: виписка з наказу про зарахування на службу/мобілізації; копія військового квитка з відміткою про призов; довідка з військової частини із зазначенням строку призову/мобілізації.

• У разі продовження терміну мобілізації, клієнту необхідно повторно звернутися в банк і підтвердити продовження служби.

• Після отримання звернення та перевірки даних, банк зупинить нарахування відсотків, комісій, штрафних санкцій, а платіж по тілу кредиту такого клієнта буде перенесений на останній платіж за договором відповідно до його графіка виплат.

 Таким чином, клієнт може не вносити платежі по кредиту до закінчення терміну його мобілізації і банк не нарахує йому відсотки, комісію та пеню. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку