Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
09.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.70 27.00
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
09.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.70 27.00
EUR 27.80 28.80
Google+

Новини

30.04.2014

Інформаційне повідомлення29 квітня 2014 в 19:30 вийшов телевізійний сюжет на ТБ каналі 1+1 у програмі «ТСН», у якому Міщенко Сергій, народний депутат України, зробив заяву про те, що «Не подали позову стосовно позбавлення ліцензії "Фінбанка" та "Платинум банка" за відмивання коштів та спонсорування сепаратистів». http://tsn.ua/politika/v-ukrayini-dosi-vidmivayut-groshi-dlya-rodini-yanukovicha-i-separatistiv-mischenko-347589.html

Platinum Bank заявляє, що ця інформація не відповідає дійсності. Проти банку ведеться дискредитуюча цілеспрямована кампанія.

Банк не коментує подібні дезінформуючі кампанії. Platinum Bank повідомляє, що працює в строгій відповідності з чинним законодавством України, що підтвердив представник НБУ 3 квітня 2014 року.

Володимир Кротюк, перший заступник Голови Національного банку, сказав: «Platinum Bank є ринковим комерційним банком, веде свою діяльність відповідно до вимог законодавства. Зараз НБУ не проводить перевірки в цьому банку. В цей же час, Національний банк активізував роботу щодо запобігання використанню банківської системи для легалізації кримінальних доходів та недопущення вчинення банками протиправних фінансових операцій з готівковими коштами. Вже здійснені позапланові перевірки 13 банків і за їх результатами вжито відповідні заходи. Зараз в інформаційному полі експлуатується тема так званих «списків поганих банків», навколо якої з'являється безліч маніпуляцій. Банки зараз дуже чутливі до провокацій, НБУ закликає ретельно перевіряти інформацію на предмет її достовірності».

Банк у повному обсязі виконує всі свої зобов'язання перед існуючими клієнтами та активно виступає за єдність України.

Довідка:

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року надає депозитні та кредитні продукти для фізичних осіб через мережу відділень та пунктів обслуговування клієнтів по всій території України. Основними акціонерами Platinum Bank є група фінансових акціонерів, включаючи фонд прямих інвестицій European Infrastructure Investment Company (“ЕIIC”, Люксембург, http://www.eiic.lu/).

Серед зазначених акціонерів відсутні фізичні або юридичні особи, які прямо або опосередковано володіють 10 і більше відсотками акцій банку.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг