Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Новини

03.04.2014

Platinum Bank веде свій бізнес законно і прозороPlatinum Bank - сфокусований роздрібний банк, який успішно працює на ринку України з 2005 року. Банк обслуговує понад 2 000 000 клієнтів, пропонуючи прості та зрозумілі продукти й послуги для фізичних та юридичних осіб. Банк веде свою діяльність у чіткій відповідності законодавству України і вимогам НБУ. Platinum Bank визнано №1 серед соціально-відповідальних компаній України.

«Platinum Bank – аполітичний банк, для якого головне у роботі – це захист інтересів клієнтів і відповідність усім вимогам регулятора і законодавства України. Ми були такими завжди і залишаємося такими. Чутки про нібито причетність нашого банку до незаконних грошових операцій мають неправдивий та провокаційний характер. Ви знаєте, що інформаційне поле зараз дуже напружене і багато хто робить провокаційні заяви, переслідуючи свої особисті цілі, які вводять людей в оману. Такі припущення є недостовірними», - Грег Краснов, голова правління Platinum Bank.

Володимир Кротюк, перший заступник Голови Національного банку, сказав: «Platinum Bank є ринковим комерційним банком, що веде свою діяльність відповідно до вимог законодавства. Зараз НБУ не проводить перевірки у цьому банку. У цей же час, Національний банк активізував роботу із запобігання використання банківської системи для легалізації кримінальних прибутків і недопущення здійснення банками протиправних фінансових операцій з готівковими коштами. Вже здійснено позапланові перевірки 13 банків і за їх результатами вжито відповідних заходів. Зараз в інформаційному полі експлуатується тема так званих «списків поганих банків», навколо якої з'являється безліч маніпуляцій. Банки зараз дуже чутливі до провокацій, НБУ закликає ретельно перевіряти інформацію на предмет її достовірності».

Детальніше в прес-релізі. 

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку