Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Новини

03.04.2014

Platinum Bank веде свій бізнес законно і прозороPlatinum Bank - сфокусований роздрібний банк, який успішно працює на ринку України з 2005 року. Банк обслуговує понад 2 000 000 клієнтів, пропонуючи прості та зрозумілі продукти й послуги для фізичних та юридичних осіб. Банк веде свою діяльність у чіткій відповідності законодавству України і вимогам НБУ. Platinum Bank визнано №1 серед соціально-відповідальних компаній України.

«Platinum Bank – аполітичний банк, для якого головне у роботі – це захист інтересів клієнтів і відповідність усім вимогам регулятора і законодавства України. Ми були такими завжди і залишаємося такими. Чутки про нібито причетність нашого банку до незаконних грошових операцій мають неправдивий та провокаційний характер. Ви знаєте, що інформаційне поле зараз дуже напружене і багато хто робить провокаційні заяви, переслідуючи свої особисті цілі, які вводять людей в оману. Такі припущення є недостовірними», - Грег Краснов, голова правління Platinum Bank.

Володимир Кротюк, перший заступник Голови Національного банку, сказав: «Platinum Bank є ринковим комерційним банком, що веде свою діяльність відповідно до вимог законодавства. Зараз НБУ не проводить перевірки у цьому банку. У цей же час, Національний банк активізував роботу із запобігання використання банківської системи для легалізації кримінальних прибутків і недопущення здійснення банками протиправних фінансових операцій з готівковими коштами. Вже здійснено позапланові перевірки 13 банків і за їх результатами вжито відповідних заходів. Зараз в інформаційному полі експлуатується тема так званих «списків поганих банків», навколо якої з'являється безліч маніпуляцій. Банки зараз дуже чутливі до провокацій, НБУ закликає ретельно перевіряти інформацію на предмет її достовірності».

Детальніше в прес-релізі.Для довідки:

Platinum Bank – один з найбільших учасників вітчизняної банківської системи. Відноситься до І групи банків згідно з рейтингом НБУ (на частку Platinum Bank припадає понад 0,5% активів банківської системи України). Регіональна мережа налічує 69 відділень і 1080 пунктів продажів в різних регіонах України.

Один з поточних стратегічних пріоритетів розвитку Platinum Bank – це транзакційний бізнес. У 2016 році банк неодноразово займав топові позиції в рейтингах кредитування фізичних осіб серед українських банків. Щорічно стабільно входить в групу лідерів ринку в сегменті споживчого кредитування.

Також банк активно працює над проектом Digital Bank. Зокрема, активно розвиває платформу pay.ptclick.com.ua і лабораторію фінансових інновацій Platinum Lab.

Одночасно Platinum Bank активно розширює пул корпоративних клієнтів – перш за все, з числа представників дистриб'юторського бізнесу та IT-індустрії.

Слідкуйте за новинами на сторінці Platinum Bank в Facebook

 

Platinum Bank – один из крупнейших участников отечественной банковской системы. Банк относится к І группе банков согласно рейтингу Национального банка Украины (более 0,5% активов банковской системы). Региональная сеть насчитывает 67 отделений и 1006 пунктов продаж по всей территории Украины.
С начала 2016 года акционеры направили в капитал Platinum Bank средства в размере 126 млн. грн. До конца года планируется пополнение капитала еще на 470 млн грн.
до списку

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг